Czy to Twoja firma?

ZAKŁADY PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ AMBI, M.KARKUT I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA praca

Bytom
ZAKŁADY PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ AMBI, M.KARKUT I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Bytom
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy ZAKŁADY PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ AMBI, M.KARKUT I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁADY PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ AMBI, M.KARKUT I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

  • Pracownik magazynu

    ZAKŁADY PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ AMBI, M.KARKUT I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
    • Bytom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ZAKŁADY PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ AMBI, M.KARKUT I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

    • Bytom
    • Zakres obowiązków

      kompletacja towaru (art. spożywcze) według określonej specyfikacji, załadunek towaru na samochód dostawczy, dbałość o prawidłowy obieg dokumentów, bieżące kontrole stanu magazynowych, prace magazynowe, dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: p Kwalifikacje i umiejętności , uprawnienia: uprawnienia na wózki widłowe - UDT, rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, dbałość o towar i powierzone mienie, umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Proponowane wynagrodzenie brutto: od 3010zł + stawka nocna + premia, System i rozkład czasu pracy: p
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bytomiu