Czy to Twoja firma?

AKE-C DORADZTWO PODATKOWE USŁUGI KSIĘGOWO- BIUROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Tychy
Działalność rachunkowo-księgowa.
AKE-C DORADZTWO PODATKOWE USŁUGI KSIĘGOWO- BIUROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy AKE-C DORADZTWO PODATKOWE USŁUGI KSIĘGOWO- BIUROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AKE-C DORADZTWO PODATKOWE USŁUGI KSIĘGOWO- BIUROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

AKE-C DORADZTWO PODATKOWE USŁUGI KSIĘGOWO- BIUROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AKE-C DORADZTWO PODATKOWE USŁUGI KSIĘGOWO- BIUROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik ds. księgowości

    AKE-C DORADZTWO PODATKOWE USŁUGI KSIĘGOWO- BIUROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Tychy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      znajomość pełnej księgowości

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie, wyższe; doświadczenie w zakresie pełnej księgowości ; umiejętności: analitycznego myślenia, pracy w zespole, pod presją czasu, dokładność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tychach