Czy to Twoja firma?

Komenda Miejska Policji w Mysłowicach praca

Mysłowice
Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne
Komenda Miejska Policji w Mysłowicach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe motoryzacja

Oferty pracy Komenda Miejska Policji w Mysłowicach

Praca alert - powiadomienia

Praca Komenda Miejska Policji w Mysłowicach

  • Mechanik samochodowy

    Komenda Miejska Policji w Mysłowicach
    • Mysłowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Komenda Miejska Policji w Mysłowicach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Komenda Miejska Policji w Mysłowicach - oferty archiwalne

  • Policjant

    • Mysłowice
    • Zakres obowiązków

      szczegółowe informacje na temat rekrutacji dostępne są na stronie internetowej:
      nabory na rok 2022 planowane są na dni: 07 marca; 14 czerwca, 2 sierpnia, 19 września; 29 grudnia

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 250 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie ok 3250zł w trakcie szkolenia zawodowego + nagroda roczna, nagrody jubileuszowe etc.
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Mysłowicach