!function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);
Scanfil Poland Sp. z o.o.

Lat doświadczenia

40+

Fabryk na całym świecie

9

Pracowników

3 300+

Rozpocznij z nami nową podróż – dołącz do drużyny Scanfil Poland w Mysłowicach!

Kim jesteśmy?

Jako Scanfil Poland Mysłowice jesteśmy wykonawcą kontraktowym produkującym urządzenia oparte na metalowych obudowach i zintegrowanych systemach dla klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu.

Do sztandarowych produktów naszego zakładu należą m.in.: paczkomaty, bankomaty, pralki przemysłowe, aparatura medyczna, oczyszczacze powietrza, systemy urządzeń do segregacji i utylizacji opakowań zwrotnych. Spełniamy wysokie wymagania biznesu EMS (Electronics Manufacturing Services) oraz normy z zakresów: bezpieczeństwa ISO 45001, jakości ISO 9001, wyrobów medycznych ISO 13485, środowiska 14001, spawalnictwa 3834.

Jako Grupa Scanfil jesteśmy od ponad 40 lat zaufanym producentem kontraktowym i dostawcą systemów dla najbardziej wymagających klientów z branży elektronicznej. Kierując się pasją do sukcesu naszych klientów, każdego dnia chętnie szukamy nowych sposobów na poprawę swoich doświadczeń.

Nasza kultura pracy

Scanfil to miejsce, w którym się rozwijamy! Działamy razem i wspieramy się wzajemnie w osiąganiu celów. Kluczem do naszego sukcesu jest posiadanie wykwalifikowanych pracowników.

Wierzymy, że firmy i ludzie potrzebują dobrze zaprojektowanych i zbudowanych produktów, wykonanych w sposób zrównoważony, z poszanowaniem ludzi, którzy je tworzą. Nasza kultura pracy opiera się na czterech zasadach: Koncentracja na kliencie, Wspólne osiąganie celów, Proaktywne podejście, Zaangażowanie w działaniu.

  • Koncentracja na kliencie - wszystko, co robimy, stanowi wartość dodaną dla naszych klientów. Naszym celem jest przekraczanie oczekiwań naszych klientów. Budujemy długoterminowe relacje partnerskie z naszymi klientami.
  • Wspólne osiąganie celów - jesteśmy jednym zespołem na całym świecie. Dzielimy się pomysłami, szanujemy i polegamy na sobie. Jesteśmy otwarci i szczerzy w naszej komunikacji, i udzielamy informacji zwrotnych w krótkim czasie. Doceniamy osiągnięcia.
  • Proaktywne podejście - stale doskonalimy nasze kompetencje i możliwości, aby być o krok do przodu. Proaktywnie wspieramy naszych partnerów biznesowych.
  • Zaangażowanie w działaniu - lubimy wyzwania i dotrzymujemy obietnic. Zawsze postępujemy etycznie i jesteśmy skuteczni we wszystkim, co robimy.

Brzmi ciekawie? Dołącz do nas!

Więcej o nas na stronie: careersmyslowice.scanfil.com

Kontakt

Scanfil Poland Sp. z o.o.
ul. Brzezińska 59
41-404 Mysłowice

Na tej stronie korzystamy z plików cookie, aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia naszych użytkowników.
Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.