SiegStar AUTO-SERVICE

Mechanik Samochodowy, Elektromechanik

  • Umowa o pracę
    5 000-10 000 zł brutto / mies.
  • Tychy, śląskie

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

SIEGSTAR AUTO-SERVICE Firma handlowo-usługowa.

W związku z sukcesywnym rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowiska:

Mechanik Samochodowy / Elektromechanik

Pomocnik Mechanika samochodowego

Jeżeli nie boisz się wyzwań, a zaangażowanie i potrzeba ciągłego rozwoju to Twoje cechy, dołącz do naszego zespołu.

Zakres obowiązków

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe dokonywanie napraw mechanicznych samochodów osobowych i dostawczych.

Wymagania

  • wykształcenie z zakresu motoryzacji,
  • doświadczenie z zakresu naprawy pojazdów osobowych,
  • zaangażowanie, dyspozycyjność i gotowość pracy w terenie,
  • komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole,
  • przyjazne usposobienie,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w stabilnie rozwijającej się firmie w branży motoryzacyjnej,
  • możliwość doskonalenia zawodowego, szkolenia techniczne,
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, umowę zlecenie, samozatrudnienie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV

  • Administratorem danych osobowych jest SiegStar Poland 43-100 Tychy Jaśkowicka 43, NIP: 6462762090. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SiegStar Poland 43-100 Tychy Jaśkowicka 43, NIP: 6462762090 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)