Czy to Twoja firma?

Dom Pomocy Społecznej w Wilkowicach praca

Wilkowice
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
Dom Pomocy Społecznej w Wilkowicach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Dom Pomocy Społecznej w Wilkowicach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Pomocy Społecznej w Wilkowicach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dom Pomocy Społecznej w Wilkowicach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Dom Pomocy Społecznej w Wilkowicach - oferty archiwalne

  • Opiekun

    Dom Pomocy Społecznej w Wilkowicach
    • Wilkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wymagane min. wykształcenie średnie, mile widziana książeczka Sanepidu, doświadczenie mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia +dod. stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wilkowicach