Czy to Twoja firma?

NZOZ TWOJA PIELĘGNIARKA I POŁOŻNA S.C. KRUPA CECYLIA, DRELICH ANNA, JURKIEWICZ JOANNA praca

Dąbrowa Górnicza
Praktyka pielęgniarek i położnych
NZOZ TWOJA PIELĘGNIARKA I POŁOŻNA S.C. KRUPA CECYLIA, DRELICH ANNA, JURKIEWICZ JOANNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy NZOZ TWOJA PIELĘGNIARKA I POŁOŻNA S.C. KRUPA CECYLIA, DRELICH ANNA, JURKIEWICZ JOANNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NZOZ TWOJA PIELĘGNIARKA I POŁOŻNA S.C. KRUPA CECYLIA, DRELICH ANNA, JURKIEWICZ JOANNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lekarz dentysta

    Eskulap Dudek Lekarze Spółka Partnerska
    • Gorzyce
    • kontrakt b2b
    • praca od zaraz
    Dodana
  • OPIEKUN OSÓB STARSZYCH

    Willa Seniora Sp. z o.o.
    • Buczkowice
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Pielęgniarka/Pielęgniarz

    Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny
    • Jaworze
    Dodana

Praca NZOZ TWOJA PIELĘGNIARKA I POŁOŻNA S.C. KRUPA CECYLIA, DRELICH ANNA, JURKIEWICZ JOANNA - oferty archiwalne

  • Pielęgniarka środowiskowo - rodzinna

    NZOZ TWOJA PIELĘGNIARKA I POŁOŻNA S.C. KRUPA CECYLIA, DRELICH ANNA, JURKIEWICZ JOANNA
    • Dąbrowa Górnicza
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne
      • Uprawnienia: komunikatywność, dyspozycyjność
      • Inne wymagania: Wymagane: poziom wykształcenia - Liceum medyczne, studia pielęgniarskie albo podyplomowe, uprawnienia - kurs pielęgniarki środowiskowo - rodzinnej, w razie braku możliwość odbycia kursu kwalifikacyjnego. Mile widziane osoby na emeryturze.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej