Czy to Twoja firma?

Transtools sp. z o.o. praca

Lublin

Od momentu naszego powstania w 1994 roku w Lublinie, Transtools Sp. z o.o. rozwija się nieprzerwanie, zdobywając zaufanie klientów oraz solidną pozycję na rynku hydrauliki siłowej. Z dumą zatrudniamy ponad 100 wykwalifikowanych pracowników, których zaangażowanie i wiedza są fundamentem naszego sukcesu.

Nasza specjalizacja to produkcja wysokiej klasy pomp hydraulicznych i silników wielotłoczkowych, które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Dostarczamy również części zamienne, takie jak cylindry, tłoczki, czy tarcze rozrządcze, zapewniając tym samym kompleksowe wsparcie dla naszych produktów.

Jesteśmy dumni z naszej roli generalnego przedstawiciela firmy Linde w Polsce, co pozwala nam oferować naszym klientom produkty i usługi na najwyższym światowym poziomie. Jako autoryzowany serwis LINDE, gwarantujemy profesjonalną obsługę i wsparcie techniczne, które są kluczowe dla efektywnego i bezawaryjnego działania maszyn naszych klientów.

W naszej ofercie znajdują się również narzędzia pneumatyczne i hydrauliczne marki SPITZNAS, które są synonimem bezpieczeństwa, niezawodności oraz innowacyjności. Rozumiemy, że jakość i trwałość narzędzi to priorytet dla profesjonalistów, dlatego nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem naszych produktów, aby sprostać najbardziej wymagającym zadaniom.

Nasze usługi serwisowe obejmują naprawę pomp i silników hydraulicznych różnych marek, co świadczy o szerokim zakresie naszej ekspertyzy i umiejętności dostosowania się do potrzeb rynku. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na szybką i efektywną pomoc w każdej sytuacji.

W Transtools Sp. z o.o. wierzymy, że nasza przewaga konkurencyjna wynika nie tylko z autoryzowanego serwisu LINDE i statusu generalnego przedstawiciela tej renomowanej marki, ale przede wszystkim z zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci. Dążymy do tego, aby każdego dnia potwierdzać naszą pozycję lidera w branży, dostarczając produkty i usługi, które przekraczają oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów Transtools Sp. z o.o., gdzie innowacja, jakość i niezawodność to nie tylko obietnice, ale codzienna praktyka.

Transtools Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł

Oferty pracy Transtools Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Transtools Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Transtools Sp. z o.o.

Siedziba główna

Transtools Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Transtools Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Warszawa
  3. Swidnik
  4. Bielsko-Biała
  5. Łódź
  6. Łęczna

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Transtools Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Sprzedaży / Inżynier Sprzedaży

    • Lublin
    • umowa o pracę
    • Wymagania

      Obowiązki:
      • utrzymywanie i rozwój współpracy ze stałymi klientami firmy
      • poszukiwanie i pozyskiwanie do współpracy nowych odbiorców
      • doradztwo produktowe i techniczne
      • monitorowanie potrzeb klientów oraz sytuacji w branży
      • współtworzenie polityki produktowej
      Nasze oczekiwania:
      • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek Mechatronika, Mechanika i Budowa Maszyn)
      • umiejętność nawiązywania relacji biznesowych, zdolności negocjacyjne
      • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
      • zaangażowanie i długoterminowa współpraca
      • prawo jazdy kat. B
      • gotowość do odbywania podróży służbowych
      Mile widziane:
      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży przemysłowej
      • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
      • pewność i stabilność zatrudnienia - umowa o pracę na czas nieokreślony
      • niezbędne narzędzia pracy ( samochód służbowy, telefon komórkowy)
      • szczegółowe wdrożenie w obowiązki
      • rozwój zawodowy / szkolenia produktowe i sprzedażowe
      • szkolenie z zakresu obsługi systemu informatycznego klasy ERP
      • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość zdobycia nowych umiejętności
      • możliwość korzystania z pakietu medycznego i ubezpieczenia grupowego
      • dofinansowanie wypoczynku urlopowego

Pracodawcy w Lublinie