Czy to Twoja firma?

FUNDACJA SIŁĄ RZECZY praca

Warszawa
FUNDACJA SIŁĄ RZECZY najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy FUNDACJA SIŁĄ RZECZY

Praca alert - powiadomienia

Praca FUNDACJA SIŁĄ RZECZY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FUNDACJA SIŁĄ RZECZY - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w dziale odzieżowym

    FUNDACJA SIŁĄ RZECZY
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      - Przyjmowanie, selekcja i wycena odzieży,
      - Samodzielne dbanie o stan asortymentu i porządek w dziale odzieżowym,
      - Obsługa kasy fiskalnej i terminala,
      - Pomoc w kreowaniu promocji i zawartości do sieci społecznościowych (na poziomie pomysłu).

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane 3 m-ce doświadczenia w sprzedaży, komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: - Przyjmowanie, selekcja i wycena odzieży, - Samodzielne dbanie o stan asortymentu i porządek w dziale odzieżowym, - Obsługa kasy fiskalnej i terminala, - Pomoc w kreowaniu promocji i zawartości do sieci społecznościowych (na poziomie pomysłu). umowa zlecenie, nieregularny czas pracy, rózna ilośc godzin pracy - po 3 m-cach mozliwość podposania umowy o pracę. Kontakt: 507111927 e-mail: kontakt@sklepowisko.org

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 24 PLN

Pracodawcy w Warszawie