PAFIPORTA

Czy to Twoja firma?

PAFIPORTA praca

Przytyk

Witaj w świecie Pafi Porta, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a pasja do rzemiosła przekłada się na jakość, którą możesz poczuć na własnej skórze. Od ponad 13 lat z dumą tworzymy w sercu Wrocławia drzwi, które otwierają więcej niż tylko wejścia do pomieszczeń – otwierają serca naszych klientów.

Jesteśmy uznawani za jednego z liderów w branży stolarki otworowej, zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Nasze produkty to synonim klasy premium, co oznacza, że każde drzwi, okno czy podłoga wychodząca z naszego zakładu to dzieło sztuki użytkowej. Wybierając Pafi Porta, wybierasz nie tylko estetykę, ale i niezawodność.

Nasze drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, okna oraz podłogi są tworzone z prawdziwego drewna i najlepszych surowców, które gwarantują ich trwałość i wytrzymałość. W procesie produkcji stosujemy najnowsze technologie, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych wyrobów i zapewnienie, że każdy detal jest dopracowany do perfekcji.

Zrozumienie potrzeb naszych klientów to dla nas priorytet, dlatego oferujemy nie tylko produkty, ale i usługi, które ułatwiają życie. Nasza Akademia Montażu PORTA to miejsce, gdzie nasi wykwalifikowani monterzy zdobywają wiedzę, by móc zapewnić najwyższy standard instalacji. Dodatkowo, nasze drzwi objęte są dwuletnią gwarancją, co jest wyrazem zaufania w ich niezawodność.

Dbamy o środowisko, dlatego energia wykorzystywana w naszym procesie produkcyjnym pochodzi w dużym stopniu z odnawialnych źródeł – własnej farmy wiatrowej oraz paneli fotowoltaicznych. To nasz sposób na przyczynianie się do zrównoważonego rozwoju i pokazanie, że nowoczesne technologie mogą iść w parze z ekologią.

Zapraszamy Cię do doświadczenia jakości Pafi Porta – gdzie każde drzwi, które otwierasz, prowadzą do czegoś wyjątkowego. To więcej niż produkty, to obietnica domu, w którym każdy szczegół ma znaczenie.

PAFIPORTA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PAFIPORTA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PAFIPORTA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PAFIPORTA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PAFIPORTA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Siedlce
  2. Lask
  3. Radom
  4. Warszawa
  5. Bielsko-Biała
  6. Wrocław
  7. Pruszków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PAFIPORTA - oferty archiwalne

  • Specjalista ds.sprzedaży

    PAFIPORTA
    • Radom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • 4 000-6 000 zł / mies.
    • Poszukujemy osoby odpowiedziałnej za sprzedaż głównie poprzez social media ( odpisywanie na zapytania klientów poprzez komunikator messenger), odpisywanie na komentarze..

      - odpowiedzi na zapytania

      - przedstawianie oferty

      - wycena

      - aktywna spprzedaż

      Zakres obowiązków

      • poszukujemy specjalisty ds. sprzedaży wysokiej jakości drzwi

      • dbanie o bazę danych (CRM) poprzez stałą aktualizację informacji o klientach

      • aktywne docieranie do nowych klientów celem pozyskania nowych, potencjalnych kontrahentów do firmy

      • poszerzanie portfela klientów

      • realizacja założonych planów sprzedaży

      • wysyłanie ofert handlowych

      • dbanie o płynność zamówień oraz potrzeby obecnych klientów firmy

      • umawianie spotkań klientów z naszymi managerami i wykonawcami

      • pomoc managerom w bieżących aktywnościach oraz stała współpraca z działem sprzedaży i marketingu, celem usprawnienia procesu nawiązania współpracy z klientem

      • budowanie wysokiego poziomu wizerunku firmy PAFIPORTA poprzez nawiązywanie profesjonalnych relacji z innymi firmami

      • raportowanie swoich działań

      Wymagania

      • min. rok doświadczenia w sprzedaży

      • otwartość na ludzi oraz łatwość nawiązywania kontaktów

      • skrupulatność oraz cierpliwość

      • umiejętność słuchania i rozumienia potrzeb klienta

      • pozytywne nastawienie do życia oraz procesu sprzedaży

      • umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych i odpisywania na wiadomości

      • umiejętność zdobywania informacji

      • doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziana obsługa telefoniczna)

      • chęć rozwoju swoich umiejętności sprzedażowych

      • inicjatywa i konsekwentność w realizacji wyznaczonych zadań

      Oferujemy

      • otrzymasz od nas atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy + systemu motywacyjnego

      • możliwość pracy w prestiżowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

      • nagrody w formie premii za wyniki

      • liczne szkolenia

      • niezastąpioną, miłą atmosferę w biurze :)

      • mozliwość pracy zdalnej