Centrum Medyczne Vinea sp. z o.o. sp. k.

Czy to Twoja firma?

Centrum Medyczne Vinea sp. z o.o. sp. k. praca

Warka

Jesteśmy Centrum Medyczne Vinea, Twoim zaufanym partnerem w dbaniu o zdrowie i uśmiech. Nasza siedziba znajduje się w malowniczej miejscowości Warka, gdzie z pasją i zaangażowaniem świadczymy usługi z zakresu stomatologii. Specjalizujemy się w stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz protetyce stomatologicznej, a nasze usługi są zawsze na najwyższym poziomie, dzięki inwestycjom w nowoczesne technologie i sprzęt medyczny.

Rozumiemy, jak ważny jest uśmiech w życiu każdego człowieka, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci opuszczali naszą klinikę zadowoleni i pewni siebie. Chociaż nie możemy podzielić się z Tobą naszą historią czy misją, to możemy zapewnić, że nasze działania są zawsze ukierunkowane na dobro pacjenta.

W naszej pracy kierujemy się najwyższymi standardami, co przekłada się na jakość oferowanych przez nas usług. Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy certyfikatów, to nasze zaangażowanie w rozwój i doskonalenie umiejętności jest najlepszym świadectwem naszej dedykacji dla zdrowia i uśmiechu naszych pacjentów.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Warce, gdzie w przyjaznej i komfortowej atmosferze zadbamy o Twoje zdrowie stomatologiczne. Nasz zespół profesjonalistów jest zawsze gotowy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości, oferując rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Centrum Medyczne Vinea to więcej niż tylko usługi stomatologiczne – to miejsce, gdzie troska o pacjenta i jego satysfakcja są najważniejsze. Zapraszamy do doświadczenia naszej wyjątkowej opieki.

Centrum Medyczne Vinea sp. z o.o. sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Lekarz Warka
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Centrum Medyczne Vinea sp. z o.o. sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Medyczne Vinea sp. z o.o. sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Centrum Medyczne Vinea sp. z o.o. sp. k.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Ostrowiec Swietokrzyski
  4. Pruszków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Centrum Medyczne Vinea sp. z o.o. sp. k. - oferty archiwalne

  • Lekarz Ginekolog

    • Warka
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Poszukujemy do współpracy lekarza ginekologa.

      Zapraszamy do naszego zespołu!

      Centrum Medyczne Vinea
      ul. J. Ch. Paska 3
      05-660 Warka

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie ciąż pacjentek
      • rozpoznawanie kobiecych chorób
      • leczenie
      • przeprowadzanie kontrolnych badań ginekologicznych-
      • sporządzanie koniecznej dokumentacji
      • pobieranie materiału do badań
      • wykonywanie USG

      Wymagania

      • Aktualne PWZ.
      • 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku lekarza ginekologa.

      Oferujemy

      • dobrą organizację pracy
      • dużą bazę pacjentów
      • pełen grafik zarówno w ramach NFZ jak i komercyjnie
      • nowoczesny sprzęt (Voluson E8) i materiały
      • komfortowe warunki pracy
      • wynagrodzenie 50- 60 %

  • Lekarz dentysta

    • Warka
    • Poszukujemy do współpracy lekarza stomatologa.

      Zapraszamy do naszego zespołu

      • Leczenie stomatologiczne pacjentów Cntrum Medycznego Vinea w ramach NFZ i prywatnie.

      Wymagania

      • 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku lekarz dentysta.

      Oferujemy

      • nowoczesny sprzęt i materiały
      • współpracę ze specjalistami z innych dziedzin stomatologii
      • wynagrodzenie 40 %

Pracodawcy w Warce