Czy to Twoja firma?

WIDLAKI EUROPE MACIEJ PODLESIŃSKI, PAWEŁ PODLESIŃSKI SPÓŁKA CYWILNA praca

Sandomierz
usługi
WIDLAKI EUROPE MACIEJ PODLESIŃSKI, PAWEŁ PODLESIŃSKI SPÓŁKA CYWILNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Sandomierz
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy WIDLAKI EUROPE MACIEJ PODLESIŃSKI, PAWEŁ PODLESIŃSKI SPÓŁKA CYWILNA

Praca alert - powiadomienia

Praca WIDLAKI EUROPE MACIEJ PODLESIŃSKI, PAWEŁ PODLESIŃSKI SPÓŁKA CYWILNA

  • Mechanik pojazdów

    WIDLAKI EUROPE MACIEJ PODLESIŃSKI, PAWEŁ PODLESIŃSKI SPÓŁKA CYWILNA
    • Sandomierz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca WIDLAKI EUROPE MACIEJ PODLESIŃSKI, PAWEŁ PODLESIŃSKI SPÓŁKA CYWILNA - oferty archiwalne

  • Mechanik wózków widłowych i maszyn budowlanych

    • Zakres obowiązków

      naprawa wózków widłowych, maszyn budowlanych i przemysłowych

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sandomierzu