Czy to Twoja firma?

RESTAURACJA SŁUPSKIE SMAKI S.C. praca

Słupsk

W sercu malowniczego Słupska, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, znajduje się nasza perła kulinarna – RESTAURACJA SŁUPSKIE SMAKI S.C. Jesteśmy dumą lokalnej społeczności, a nasze dania to hołd dla bogactwa polskiej kuchni. Nasza kuchnia to miejsce, gdzie każdy składnik ma swoją historię, a każde danie jest opowieścią napisaną smakiem.

Nasze menu to podróż przez najlepsze tradycje kulinarne Polski. Specjalnością domu są dania mięsne, takie jak soczysta kaczka, aromatyczna gęś czy delikatna cielęcina, które przygotowujemy z najwyższą starannością. Rybacy dostarczają nam najświeższe pstrągi, a nasz żurek z własnoręcznie przygotowaną kiełbasą to kwintesencja domowego ciepła. Nie zapominamy również o wegetariańskich przysmakach, serwując bogactwo warzyw i ziemniaków prosto z lokalnych upraw.

Nasza restauracja jest znana z dbałości o detale. Wywary do zupy rybnej gotujemy według starych kaszubskich receptur, a nasz zakwas na żytniej mące to sekret staropolskiej kuchni przekazywany z pokolenia na pokolenie. W Słupskich Smakach każdy kęs to podróż w czasie do korzeni polskiej kulinarii.

Rozumiemy, że prawdziwa jakość to nie tylko składniki, ale również sposób ich przygotowania. Dlatego wykorzystujemy tylko najwyższej jakości surowce, które są wolne od chemii. Nasze dania są przygotowywane na zamówienie, a czas oczekiwania to inwestycja w smak, którą nasi goście zawsze doceniają.

W Restauracji Słupskie Smaki s.c. każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do wspólnego celebrowania smaków, które są naszą dumą i radością. Odkryjcie z nami bogactwo polskiej kuchni, gdzie każdy posiłek to uczta dla zmysłów. Zapraszamy do naszego świata, gdzie pasja do gotowania łączy się z miłością do tradycji.

RESTAURACJA SŁUPSKIE SMAKI S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy RESTAURACJA SŁUPSKIE SMAKI S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RESTAURACJA SŁUPSKIE SMAKI S.C.

Mapa RESTAURACJA SŁUPSKIE SMAKI S.C.

Siedziba główna

RESTAURACJA SŁUPSKIE SMAKI S.C. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca RESTAURACJA SŁUPSKIE SMAKI S.C. - oferty archiwalne

  • Kelner

    RESTAURACJA SŁUPSKIE SMAKI S.C.
    • Słupsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta indywidualnego i grup zorganizowanych; godziny pracy: 10.00- 18.00; umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kelner-barman

    • Słupsk

      organizacja miejsca pracy, obsługa konsumenta indywidualnego, grup sportowych, przyjęć okolicznościowych; godz. pracy 8-20;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

Pracodawcy w Słupsku