Czy to Twoja firma?

HR Instytut Katarzyna Jasińska praca

Gliwice
HR Instytut Katarzyna Jasińska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy HR Instytut Katarzyna Jasińska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HR Instytut Katarzyna Jasińska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

HR Instytut Katarzyna Jasińska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HR Instytut Katarzyna Jasińska - oferty archiwalne

  • Kierownik apteki

    HR Instytut Katarzyna Jasińska
    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie wyższe kierunkowe, staż pracy farmaceuty min. 5 lat, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, prawo jazdy kat. B, zakres obowiązków: nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Apteki, zarządzanie Zespołem Aptecznym, odpowiedzialność za wynik finansowy Apteki, dbałość o standard obsługi, obsługa Pacjentów, sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych, zarządzanie magazynem, realizacja zamówień oraz monitorowanie terminów ważności, jedna zmiana, miejsce pracy: Gliwice, oferta także dla osób z orzeczonym st. niepełnosprawności

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu, obsługa klienta i techniki sprzedaży, prawo jazdy kategoria - B
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : farmacja [Umiejętność 1] : kamsoft [Inne] : staż pracy farmaceuty min. 5 lat

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 8 500 do 8 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gliwicach