Czy to Twoja firma?

PIEKARNIA KUŹMIUK A. GOŁAWSKI K. GOŁAWSKA S.C. praca

Lublin
PIEKARNIA KUŹMIUK A. GOŁAWSKI K. GOŁAWSKA S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PIEKARNIA KUŹMIUK A. GOŁAWSKI K. GOŁAWSKA S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PIEKARNIA KUŹMIUK A. GOŁAWSKI K. GOŁAWSKA S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PIEKARNIA KUŹMIUK A. GOŁAWSKI K. GOŁAWSKA S.C. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PIEKARNIA KUŹMIUK A. GOŁAWSKI K. GOŁAWSKA S.C. - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu dostawczego

    PIEKARNIA KUŹMIUK A. GOŁAWSKI K. GOŁAWSKA S.C.
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Dostarczanie produktów do sklepu wg. dokumentów dostawcy na terenie miasta Lublin.

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 t, odpowiedzialność, obowiązkowość

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godziny pracy 3-11, pół etatu.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lublinie