Czy to Twoja firma?

ENERGO POMIAR S.C. praca

Gniezno

Jako Energopomiar s.c. z Gliwic, jesteśmy dumni, że możemy przedstawić naszą wyjątkową historię i misję. Od momentu, gdy Eugeniusz Głowacki dołączył do naszego zespołu w 1978 roku, byliśmy świadkami i uczestnikami znaczących zmian w polskiej energetyce, w tym uruchomienia pierwszej w kraju instalacji mokrego odsiarczania MOWAP w Elektrowni Halemba. Ta pionierska praca ugruntowała naszą pozycję jako lidera w świadczeniu kompleksowych usług inżynierskich w Polsce.

Zatrudniając ponad 230 wykwalifikowanych specjalistów, jesteśmy zaangażowani w dostarczanie najwyższej jakości prac pomiarowych i doradczych dla szerokiego spektrum sektorów, w tym energetyki, ciepłownictwa, komunalnego oraz przemysłu chemicznego, papierniczego, rafineryjnego, cementowego, wydobywczego i gazownictwa. Nasze nowoczesne wyposażenie, mobilne laboratoria i specjalistyczne oprogramowanie pozwalają nam na opracowywanie szczegółowych analiz i raportów, które przekładają się na realne korzyści dla naszych klientów.

Jesteśmy dumni z naszych akredytacji PCA i uznania Urzędu Dozoru Technicznego, które są świadectwem naszego zaangażowania w bezpieczeństwo i jakość. Jako oficjalny partner OSIsoft w Polsce, oferujemy PI System, który jest światowej klasy rozwiązaniem do zarządzania danymi operacyjnymi. Nasze systemy TKE® i SAI to innowacyjne narzędzia do kontroli i optymalizacji procesów energetycznych i przemysłowych, które stanowią naszą przewagę konkurencyjną.

W naszym portfolio znajdują się takie jednostki jak Laboratorium Inżynierii Środowiska, Dział Pomiarów Emisji i Urządzeń Ochrony Powietrza, Dział Monitoringu i Doradztwa Środowiskowego, Centralne Laboratorium oraz Laboratorium wzorcujące. Każda z nich wnosi unikalne kompetencje i doświadczenie, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Nasze zaangażowanie w innowacje i jakość, a także nasza niezachwiana ekspertyza, sprawiają, że jesteśmy nie tylko liderem na polskim rynku, ale także zaufanym partnerem dla naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już teraz czerpią korzyści z naszej wiedzy i doświadczenia. Razem możemy tworzyć przyszłość, która jest bezpieczna, efektywna i zrównoważona.

ENERGO POMIAR S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Gniezno
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ENERGO POMIAR S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ENERGO POMIAR S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ENERGO POMIAR S.C.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
ENERGO POMIAR S.C.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ENERGO POMIAR S.C. - oferty archiwalne

  • ELEKTRYK

    • Gniezno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • ENERGO POMIAR S.C.

      Zakres obowiązków

      • Montaż, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych.
      • Wykonywanie pomiarów, prób po montażu, ocena stanu technicznego

      Wymagania

      • wykształcenie: minimum zawodowe
      • brak przeciwwskazań zdrowotnych dla zajmowanego stanowiska
      • prawo jazdy kat. „B”
      • umiejętność pracy w zespole
      • mile widziane świadectwo kwalifikacyjne „E”
      • mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia
      • zatrudnienie na umowę o pracę
      • wynagrodzenie brutto: 3 360 PLN
      • pracę w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku
      • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
      • zdobycie dodatkowych uprawnień - w całości opłaconych przez pracodawcę
      • przyjazną atmosferę w pracy

Pracodawcy w Gnieźnie