CitoNet Szczecin Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

CitoNet Szczecin sp. z o.o. praca

Szczecin

Spółka wchodząca w skład grupy Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych.

Zlokalizowana w Szczecinie.

Przedmiot działalności: sprzedaż i  dystrybucja, usługa prania, dezynfekcji i sterylizacji, produkcja pakietów medycznych

CitoNet Szczecin Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika badania i rozwój internet / e-commerce / nowe media obsługa klienta / call center

Oferty pracy CitoNet Szczecin Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CitoNet Szczecin Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CitoNet Szczecin Sp. z o.o.

Siedziba główna

CitoNet Szczecin Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Poznań
  5. Bydgoszcz
  6. Bielsko-Biała
  7. Gryfino
  8. Pruszków
  9. Stargard
  10. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca CitoNet Szczecin Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Technolog Procesu

    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

      W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

      Technolog procesu

      Miejsce pracy: Szczecin, ul. Rolna 4

      Zakres obowiązków

      TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

      • nadzór i organizacja procesu technologicznego związanego ze sterylizacją parową, plazmą i tlenkiem etylenu,
      • przygotowywanie dokumentacji procesowej,
      • przeprowadzanie walidacji procesów sterylizacji.

      Wymagania

      NASZE

      • wykształcenie wyższe inżynierskie lub magisterskie (preferowane kierunki: chemia, technologia procesów produkcyjnych i pokrewne),
      • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1,
      • umiejętność organizacji czasu pracy,
      • sumienność i systematyczność.

      MILE WIDZIANE:

      • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,

      doświadczenie na podobnym stanowisku,

      Oferujemy

      TO

      • środki ochrony i bezpieczne warunki pracy,
      • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
      • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
      • pracę w dwuzmianowym systemie czasu pracy,
      • przyjazną atmosferę,
      • współpracę z profesjonalistami,
      • benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, PPE, dofinansowanie do przedszkoli, żłobków).
      • możliwość rozwoju i awansu.

      Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pracodawcy w Szczecinie