Czy to Twoja firma?

INTERFACH 2 MAGIEREK I OSOWSCY sp. j. praca

Radom

Od ponad trzydziestu lat jesteśmy wiernym strażnikiem bezpieczeństwa, który niezmiennie stoi na straży ochrony naszych klientów. Nasza historia zaczęła się w 1988 roku w Radomiu, gdzie do dziś tworzymy historię marki Interfach, będąc jednocześnie uznawanym graczem na rynku zabezpieczeń. Z dumą możemy powiedzieć, że znajdujemy się w prestiżowym rankingu Gazele Biznesu oraz cieszymy się mianem Rzetelnej Firmy.

Nasze usługi, które obejmują projektowanie, instalację, monitorowanie oraz serwis systemów bezpieczeństwa, są naszą wizytówką. Dzięki nim chronimy ponad 3000 obiektów, wśród których znajdują się muzea, sądy, szpitale, urzędy, kina, sieci handlowe, hale i magazyny, hotele, a także domy prywatne. Nasze doświadczenie pozwala nam sprostać oczekiwaniom zarówno dużych korporacji, jak i indywidualnych klientów, którzy cenią sobie spokój i bezpieczeństwo swojego domowego ogniska.

Nasze wartości to solidne fundamenty, na których budujemy zaufanie naszych klientów. Doświadczenie, pewność i gwarancja jakości to nie tylko słowa, ale realne działania, które każdego dnia potwierdzamy w praktyce. Nasza nowoczesna stacja monitorująca wykorzystuje innowacyjne rozwiązania, które nie tylko wspomagają pracę naszych operatorów, ale również dają naszym klientom bezcenny spokój ducha, wiedząc, że ich obiekty są chronione 24 godziny na dobę, z każdego miejsca na świecie.

Zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo to nie tylko technologia, ale przede wszystkim ludzie. Dlatego nasz serwis działa nieprzerwanie, gotowy na każde zgłoszenie, aby szybko i skutecznie reagować na każdą, nawet najmniejszą usterkę. To właśnie dzięki temu niektórzy nasi klienci są z nami nieprzerwanie od początku naszej działalności.

W Interfach wiemy, że zaufanie to coś, na czym nie można oszczędzać. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby być godnym partnerem w ochronie tego, co dla naszych klientów najcenniejsze. Zapraszamy do świata bezpiecznego jutra, które z nami staje się rzeczywistością już dziś.

INTERFACH 2 MAGIEREK I OSOWSCY SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy INTERFACH 2 MAGIEREK I OSOWSCY SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INTERFACH 2 MAGIEREK I OSOWSCY SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa INTERFACH 2 MAGIEREK I OSOWSCY SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

Praca INTERFACH 2 MAGIEREK I OSOWSCY SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • 127 - pracownik magazynu

    INTERFACH 2 MAGIEREK I OSOWSCY SPÓŁKA JAWNA
    • Radom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      kompletacja i pakowanie zamówień na podstawie dokumentów WZ , rozładunek przesyłek od firm kurierskich , współpraca z działem handlowym

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 250 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • 130 - instalator systemów niskoprądowych

    • Radom

      instalacja systemów zabezpieczeń: w szczególności systemów alarmowych , telewizji przemysłowej , systemów ppoż , KD i RCP

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: umiejętności techniczne , umiejętność czytania dokumentacji technicznej , zainteresowanie: elektronik , elektryk , informatyk , dodatkowym atutem będzie doświadczenie w instalacji systemów niskoprądowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Prowizyjny

Pracodawcy w Radomiu