Czy to Twoja firma?

Wyrób i Sprzedaż Pieczywa Kazimierz Wojcieszyn praca

Kraśnik
Wyrób i Sprzedaż Pieczywa Kazimierz Wojcieszyn najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Wyrób i Sprzedaż Pieczywa Kazimierz Wojcieszyn

Praca alert - powiadomienia

Praca Wyrób i Sprzedaż Pieczywa Kazimierz Wojcieszyn

  • Piekarz

    Wyrób i Sprzedaż Pieczywa Kazimierz Wojcieszyn
    • Kraśnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner

    Balticpersonal GmbH
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana

Wyrób i Sprzedaż Pieczywa Kazimierz Wojcieszyn poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Wyrób i Sprzedaż Pieczywa Kazimierz Wojcieszyn - oferty archiwalne

  • Piekarz

    • Kraśnik
    • Zakres obowiązków

      Prace przy produkcji pieczywa.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kraśniku