Czy to Twoja firma?

Polindus sp. z o.o. praca

Maków Mazowiecki

Od ponad trzech dekad Polindus z Krakowa jest synonimem innowacji i jakości w branży mleczarskiej. Jako lider w produkcji produktów mleczno-tłuszczowych typu instant, z dumą patrzymy na naszą historię, która rozpoczęła się w 1989 roku. Nasze korzenie sięgają jeszcze wcześniej, gdyż Laktopol, nasz flagowy brand, funkcjonuje na rynku od ponad 30 lat, będąc pierwszymi prywatnymi zakładami mleczarskimi w kraju.

Nasza oferta to nie tylko mleko w proszku, ale również szeroka gama produktów takich jak masło, masło w bloku, śmietanki UHT, serwatka w proszku oraz wyjątkowe sery – Marszowicki i Szlachetny, które z dumą nazywamy naszymi mlecznymi klejnotami. W Polindusie łączymy tradycję z nowoczesnością, a nasze zaawansowane technologicznie proszkownie w Europie Środkowo-Wschodniej są tego najlepszym przykładem. To właśnie tam tworzymy nasze produkty, które zdobywają uznanie na całym świecie.

Znaczącym elementem naszej działalności jest eksport, a nasze produkty mleczne w proszku cieszą się popularnością wśród konsumentów na różnych kontynentach, zwłaszcza w krajach afrykańskich. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się smakiem i jakością polskich produktów mleczarskich z tak wieloma kulturami.

Jakość i bezpieczeństwo są dla nas priorytetem, co potwierdza posiadany przez nas certyfikat FSSC 22000. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że każdy produkt opuszczający nasze zakłady jest synonimem najwyższych standardów.

W Polindusie nieustannie dążymy do doskonałości, oferując także usługi takie jak suszenie serwatki oraz rozdrabnianie i konfekcjonowanie serów różnego typu. Nasze usługi są odpowiedzią na potrzeby rynku i naszych klientów, którzy szukają nie tylko produktów, ale i kompleksowych rozwiązań.

Nasza pozycja na rynku jest nie tylko wynikiem wieloletniej tradycji i doświadczenia, ale również ciągłego dążenia do innowacji. Posiadanie zaawansowanej technologii przerobu serwatki oraz produkcja preparatu mleczno-tłuszczowego instant to nasze konkurencyjne atuty, które wyróżniają nas na tle innych firm mleczarskich w Polsce.

W Polindusie jesteśmy dumni z naszej historii, ale z jeszcze większym entuzjazmem patrzymy w przyszłość, w której to, co najlepsze w polskim mleczarstwie, będzie kontynuować swoją globalną podróż. Zapraszamy do współpracy i odkrywania naszych produktów, które są esencją smaku, jakości i tradycji.

Polindus Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Maków Mazowiecki
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Polindus Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Polindus Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca kat. C

    Farutex Sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    Wygasa
  • Młodszy specjalista ds transportu

    Quick Service Logistics Polska Sp. z o.o. Sp.k
    • Błonie-Wieś
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kierowca Kat. C+E

    Dodana

Mapa Polindus Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Polindus Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego C+E

    Polindus Sp. z o.o.
    • Maków Mazowiecki
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Odbiór mleka z gospodarstw.

      Wymagania

      • Mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

      Oferujemy

      • Umowa o pracę
      • Praca na pełen etat