Acti-Med Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Acti-Med Polska sp. z o.o. praca

Kozerki

Acti-Med jest jednym z wiodących producentów w branży technologii medycznej. Kompetencje firmy obejmują rozwój, produkcję kaniul i systemów kaniul.

Acti-Med opracowuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości produkty dla technologii medycznej i przemysłu farmaceutycznego. Kliencie są zlokalizowani w różnych branżach, na przykład w onkologii, terapii bólu, przemyśle farmaceutycznym czy weterynarii.

Acti-Med Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry zarządzanie / dyrekcja produkcja / przemysł badania i rozwój praca fizyczna

Oferty pracy Acti-Med Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Acti-Med Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Acti-Med Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Acti-Med Polska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Acti-Med Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Kozerki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zapraszamy Państwa do udziału w rekrutacji na stanowisko -

      Pracownik produkcji.

      Zakres obowiązków

      • Realizacja zadań zgodnie ze specyfikacją danego zlecenia;
      • Wykonywanie zadań oraz obsługa maszyn i urządzeń na poszczególnych etapach produkcyjnych (tj. cięcie, układanie, taśmowanie, szlifowanie, detaśmowanie, mycie oraz pakowanie detali);
      • Kontrola jakości wytworzonych detali;
      • Nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego na obsługiwanej maszynie;
      • Dbałość o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy;
      • Wykonywanie zadań zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa;
      • Poprawne rozpisywanie dokumentacji pracowniczej.

      Wymagania

      • Wykształcenie min. zawodowe;
      • Znajomość obsługi komputera;
      • Sumienność, spostrzegawczość, staranność;
      • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
      • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie (umowę o pracę);
      • Pełne przeszkolenie na stanowisku pracy;
      • Możliwość podnoszenia kwalifikacji;
      • Przyjazną atmosferę;
      • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym;
      • Premię roczną;
      • Upominki świąteczne.