KOŁTON- producent pomp ciepła i kotłów C.O.

Czy to Twoja firma?

KOŁTON - producent pomp ciepła i kotłów C.O. praca

Jabłonka

Od ponad czterech dekad, KOŁTON - producent pomp ciepła i kotłów C.O. Orawka, jest synonimem innowacji i jakości w branży grzewczej. Nasza historia zaczęła się w 1979 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy się, aby dostarczać naszym klientom produkty, które nie tylko spełniają ich oczekiwania, ale je przekraczają.

Specjalizujemy się w produkcji kotłów grzewczych na paliwa stałe, w tym zaawansowanych technologicznie kotłów na pellet i ekogroszek. Nasze kotły dużych mocy są wynikiem lat doświadczeń i pasji, które przekładają się na ich niezawodność i wydajność. Jesteśmy dumni, że możemy oferować produkty, które są nie tylko efektywne energetycznie, ale także przyjazne dla środowiska, co potwierdzają certyfikaty energetyczno-ekologiczne nadane przez Laboratorium Spalania IchPW.

Nasza misja to nieustanne dążenie do perfekcji. Wierzymy, że klucz do sukcesu leży w innowacyjności i jakości, dlatego inwestujemy w nowoczesne technologie produkcyjne, takie jak wykrawarki CNC, przecinarki laserowe i plazmowe, czy precyzyjne prasy krawędziowe. To właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie samodzielnie wytwarzać kotły, które ustanawiają standardy w branży.

Nie ograniczamy się jednak tylko do produkcji kotłów. Oferujemy również szeroki zakres usług obróbki materiałów, w tym cięcie laserem lub plazmą, gięcie blach na prasach krawędziowych, czy spawanie stali węglowych i nierdzewnych. Nasz park maszynowy to gwarancja precyzji i jakości, której oczekują nasi klienci.

Jesteśmy firmą, która słucha swoich klientów i odpowiada na ich potrzeby. Nasza pozycja na rynku jest efektem zaufania, jakim nas obdarzają, oraz ciągłej pracy nad doskonaleniem naszych produktów i usług. W Kołtonie łączymy tradycję z nowoczesnością, aby każdego dnia dostarczać rozwiązania, które są nie tylko efektywne, ale także niezawodne i bezpieczne.

Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się ciepłem i komfortem, jakie zapewniają nasze kotły. Razem z nami zadbaj o swoje ciepło domowe.

KOŁTON- producent pomp ciepła i kotłów C.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy KOŁTON- producent pomp ciepła i kotłów C.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KOŁTON- producent pomp ciepła i kotłów C.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KOŁTON- producent pomp ciepła i kotłów C.O.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Lublin
  4. Kraków
  5. Rabka-Zdrój
  6. Jablonka
  7. Wrocław
  8. Nowy Targ
  9. Piaseczno
  10. Poznań

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca KOŁTON- producent pomp ciepła i kotłów C.O. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy- woj. dolnosląskie i wielkopolskie

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma KOŁTON istnieje na rynku branży grzewczej od 40 lat. Działalność przedsiębiorstwa skupia się na produkcji pomp ciepła i kotłów na paliwo stałe. W związku z wprowadzeniem do oferty nowych produktów oraz szybkim rozwojem, firma poszukuje osoby na stanowisko przedstawiciel handlowy na rejon województwa dolnośląskiego

      i wielkopolskiego

      Zakres obowiązków

      • Budowanie trwałych relacji z klientami
      • Pozyskiwanie nowych kontraktów
      • Przygotowywanie ofert handlowych

      Wymagania

      • Doświadczenia w branży grzewczej
      • Dyspozycyjności
      • Umiejętności szybkiego nawiązywania kontaktów

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
      • Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych
      • Samodzielne stanowisko
      • Narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon służbowy oraz samochód

Pracodawcy w Jabłonce