Kospel Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Kospel sp. z o.o. praca

Koszalin

Firma Kospel została założona w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata.

Kospel Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy magazyn logistyka / spedycja / transport internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy Kospel Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kospel Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Owoce w pracy
  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Kospel Sp. z o.o.

Siedziba główna

Kospel Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Kospel Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik Produkcji

    • Koszalin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma Kospel została założona w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata.

      Dołącz do zespołu Kospel, gdzie w zakładzie produkcyjnym na ul. BOWID, poszukujemy Pracowników produkcji

      Zakres obowiązków

      • praca przy produkcji na różnych działach
      • montaż gotowych elementów
      • obsługa prostych narzędzi i maszyn produkcyjnych

      Wymagania

      • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (ślusarze, mechanicy, elektrycy, itp.)
      • preferowane osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji
      • gotowość do pracy

      Oferujemy

      • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
      • możliwość szkoleń branżowych i awansu zawodowego dla najlepszych
      • prywatną opiekę medyczną, której koszty pokrywa Pracodawca
      • kartę Multisport na atrakcyjnych warunkach
      • ubezpieczenie grupowe
      • dodatkowe benefity na święta (paczki, karty przedpłacone),
      • owocowe poniedziałki w okresie jesienno- zimowym

Pracodawcy w Koszalinie