Czy to Twoja firma?

ODIS ŚWIATA CIEKAWI praca

Warszawa
ODIS ŚWIATA CIEKAWI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy ODIS ŚWIATA CIEKAWI

Praca alert - powiadomienia

Praca ODIS ŚWIATA CIEKAWI

  • Nauczyciel w przedszkolu

    ODIS ŚWIATA CIEKAWI
    • Ciechanów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Terapeuta cień

    • Ciechanów
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ODIS ŚWIATA CIEKAWI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ODIS ŚWIATA CIEKAWI - oferty archiwalne

  • Pomoc nauczyciela

    • Ciechanów
    • Zakres obowiązków

      Niepubliczne Przedszkole ALPIK i Niepubliczny Punkt Przedszkolny ALPIK w Ciechanowie zatrudnią osobę na st. pomocy – nauczyciela dla dzieci w wieku: 3 – 6 lat, w tym dla dzieci z aktualnym orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego z uwagi na autyzm/Zespół Aspergera lub niepełnosprawność sprzężoną. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 08.00 – 16.00 lub w g. 07.00 – 15.00. Możliwa jest też praca w mniejszym wymiarze godzin (min. 3/4 etatu). Do pracy na tym stanowisku kwalifikacje pedagogiczne nie są wymagane, aczkolwiek będą one dodatkowym atutem w procesie rekrutacji. Zapraszamy również osoby w trakcie wyższych studiów licencjackich i/lub wyższych studiów magisterskich z pedagogiki (np. pedagogika przedszkolna, pedagogika wczesnoszkolna, pedagogika specjalna, terapia pedag)

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie