Czy to Twoja firma?

DINO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA praca

Lubicz Dolny
DINO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kasjer Lubicz Dolny
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy DINO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DINO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca DINO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Kasjer - sprzedawca

    DINO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
    • Lubicz Dolny
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa kasy fiskalnej, obsługa działu mięsnego, dbanie o porządek na sali sprzedaży oraz dbanie o ekspozycję towarów (PRACA w Lubiczu Dolnym- MARKET DINO)

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 110 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3.110 zł brutto+ możliwość premii godz pracy 5.30-23.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lubiczu Dolnemu