ELKON POLSKA sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

ELKON POLSKA sp. z o.o. praca

Dawidy

ELKON POLSKA sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę tureckiej firmy ELKON. ELKON to jeden z największych producentów wytwórni betonu w Europie. W ofercie posiadamy mobilne, szybko przestawne i stacjonarne węzły betoniarskie, a także pompy do betonu oraz systemy recyklingu betonu. Jako jedyni w Europie możemy zaoferować mobilny węzeł betoniarski o wydajności 150m3/godz (ELKON Mobile Master 150 Elephant z mieszalnikiem 6750/4500),a także mobilne wersje dwumieszalnikowe sterowane z 1 kabiny operatora. Oprócz sprzedaży oraz wynajmu maszyn rozbudowaliśmy magazyn do rangi europejskiego centrum dystrybucji części zamiennych dla klientów z całej Europy. Dopełnieniem technicznym jest profesjonalny serwis z czasem reakcji poniżej 24h. Krótki czas dostawy dzięki seryjnej produkcji, zaawansowana technologia i precyzja (dzięki zastosowaniu automatycznych robotów spawających), a przede wszystkim stabilność rynkowa to nasze podstawowe atuty.

ELKON POLSKA sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Dawidy
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy ELKON POLSKA sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ELKON POLSKA sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ELKON POLSKA sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca ELKON POLSKA sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Zatrudnimy pracowników fizycznych do montażu maszyn budowlanych

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnimy pracowników fizycznych do montażu maszyn budowlanych ( węzłów betoniarskich).

      Nie wymagamy doświadczenia - możliwość przyuczenia

      Praca w delegacji na terenie całego kraju.

      Gwarantujemy zakwaterowanie.

      Biuro firmy znajduje się w Dawidach Bankowych 05-090 k. Warszawy

      Zakres obowiązków

      • Pomoc przy rozładunkach maszyn na miejsce montażu (rozładunki przy pomocy dźwigu)
      • Montaż węzłów betoniarskich na podstawie dokumentacji technicznej
      • Podłączenia oraz modernizacje instalacji elektrycznych
      • Składanie konstrukcji maszyn (np. silosów)
      • Tworzenie dokumentacji zdjęciowej i raportów z montaży i serwisów ( do przyuczenia)

      Wymagania

      Oferujemy

      • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
      • Szkolenia z zakresu serwisu maszyn
      • Stabilne warunki zatrudnienia
      • Miłą atmosferę w pracy
      • Zakwaterowanie w hotelach

      Prosimy o przesłanie CV

      kacper.ozimek@mint-group.com

Pracodawcy w Dawidach