Transport Międzynarodowy i Krajowy Tomasz Dzida Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Transport Międzynarodowy i Krajowy Tomasz Dzida sp. z o.o. praca

Pszczyna

Transport Międzynarodowy i Krajowy Tomasz Dzida Sp. z o.o. posiada 2 obiekty – w Bełku oraz Pszczynie. Stawiamy przede wszystkim na jakość obsługi, niezawodność, bezpieczeństwo i wygodę naszych Klientów. Naszym atutem jest kompetentna i stała kadra - zespół ludzi z pasją.

Transport Międzynarodowy i Krajowy Tomasz Dzida Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka obsługa klienta / call center praca fizyczna

Oferty pracy Transport Międzynarodowy i Krajowy Tomasz Dzida Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Transport Międzynarodowy i Krajowy Tomasz Dzida Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Transport Międzynarodowy i Krajowy Tomasz Dzida Sp. z o.o.

Siedziba główna

Transport Międzynarodowy i Krajowy Tomasz Dzida Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Łódź
  4. Wrocław
  5. Kraków
  6. Warszawa
  7. Żory
  8. Mikołów
  9. Orzesze
  10. Krzeszowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Transport Międzynarodowy i Krajowy Tomasz Dzida Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • KOORDYNATOR OBSŁUGI KLIENTA - VOLVO TRUCKS

    • Bełk
    • umowa o pracę
    • Obecnie do naszego oddziału w Bełku, ul Główna 2, poszukujemy osoby na stanowisko:

      Koordynator Obsługi Klienta - Volvo Trucks

      Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 601-783-333.

      Zakres obowiązków

      • Otwieranie zleceń, przekazywanie zadań mistrzowi, zapewnienie przepływu informacji przed, w trakcie i po wykonanej naprawie/przeglądzie, pomiędzy klientem a warsztatem.
      • Ustalanie z klientem zakresu naprawy/SEMAFORA.
      • Koordynacja i planowanie prac zgodnie z możliwościami produkcyjnymi warsztatu oraz prowadzenie harmonogramu rezerwacji napraw i obsług. Realizacja planowania E2E.
      • Kontrola i utrzymanie należności na oczekiwanym poziomie.
      • Przekazywanie informacji o kosztach naprawy/serwisu, wystawianie faktur, prowadzenie i analiza dokumentacji technicznej. Przekazywanie pojazdów klientom po naprawie lub obsłudze.
      • Znajomość polityki rabatowej i udzielanie upustów zgodnie z posiadanymi autoryzacjami.
      • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi w kontaktach z klientem.
      • Realizacja zobowiązań wynikających z Karty Praw Klienta Volvo.

      Wymagania

      • Wykształcenie techniczne
      • Znajomość budowy samochodów ciężarowych, naczep,
      • Znajomość technologii napraw samochodów ciężarowych, naczep,
      • Gotowość do podjęcia pracy w trybie zmianowym 6:00 - 14:00, 14:00 – 22:00,
      • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne w kontakcie z Klientem,
      • Umiejętność organizacji pracy podległego zespołu mechaników,
      • Komunikatywność,
      • Umiejętność pracy w zespole,
      • Biegła obsługa PC,
      • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
      • Doświadczenie na podobnym stanowisku w serwisie pojazdów ciężarowych będzie dodatkowym atutem,
      • Prawo jazdy kat. C, C+E.

      Oferujemy

      • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę,
      • Współpracę z profesjonalistami oraz możliwości rozwoju,
      • Pakiet szkoleń wprowadzających oraz wdrożenie w zakres obowiązków pod okiem mentora,
      • Odpowiedzialną i pełna wyzwań pracę,
      • Przyjazne środowisko pracy.

Pracodawcy w Pszczynie