Jestem właścicielem tej firmy, chcę zarządzać swoimi danymi
Edycja danych i prowadzenie profilu jest darmowe.
Podaj swoje dane, opiekun skontaktuje się z Tobą.
Czy to Twoja firma?
Femax Sp. z o.o. Sp.K. opinie
Czy to Twoja firma?
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie Femax Sp. z o.o. Sp.K. (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Jak wygląda praca w firmie Femax Sp. z o.o. Sp.K. w Gdańsk? Na razie nie ma żadnych opinii pracowników. Jeżeli możesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach - dodaj komentarz i pomóż innym ocenić warunki pracy.
Opinie o firmie Femax Sp. z o.o. Sp.K. (3)
4.2
Na podstawie 254 oceny z Google.
![]()
Lucyna Gładzka
Potrzebowałam konkretnego modelu miski WC ( awaryjna wymiana) - sprawdzenie przez telefon dostępności tego konkretnego modelu do odbioru osobistego w salonie zajęło 2 minuty, po opłaceniu zamówienia było gotowe do odbioru w 10 minut. Na miejsce wszyscy bardzo mili i pomocni, wszystko przebiegło błyskawicznie.
Dodano: 3 miesiące temu
![]()
marcin
jedna z najlepszych firm jakie poznałem: super obsługa, szeroka oferta, produkty także nietypowe, na zamówienie, ale widać, że zawodowcy. jak szukasz dostawcy produktów instalacyjnych, sanitarnych, do łazienki - to polecam tu:)
Dodano: 4 miesiące temu
![]()
Magic Travels Around The World
Odwiedziłam ten punkt w listopadzie 2025 i zamówiłam w tym miejscu baterię Grohe (tylko tej firmy chciałam). Najlepiej najpierw zadzwonić i wszystko ustalić telefonicznie - może być tak, że czegoś nie ma na stanie i trzeba czekać kilka tygodni. Kupiłam tutaj wcześniej baterię kuchenną firmy Grohe, a teraz przyjechałam po baterię łazienkową do wanny także tej firmy. Takiej baterii jak chciałam już nie produkują, ale doradzono mi inną. Przed zakupem mogłam obejrzeć baterię na magazynie. Jest tutaj duży parking, zatem nie ma problemu z parkowaniem. Bardzo miła i kompetentna obsługa. Polecam to miejsce.
Dodano: tydzień temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.12.2025
Femax Sp. z o.o. Sp.K. w opinii klientów i współpracowników
Klienci hurtowni hydraulicznej Femax Sp. z o.o. Sp.K. cenią sobie obszerną przestrzeń sklepową oraz oddzielne sale sprzedażowe, które zapewniają komfortowe warunki do rozważnego wyboru produktów. Zwracają także uwagę na profesjonalizm oraz poziom pomocy udzielanej przez pracowników, co świadczy o ich zaangażowaniu i wysokiej jakości obsługi klienta. Efektywne podejście pracowników do realizacji zamówień może być mocnym argumentem dla potencjalnych kandydatów do pracy, sugerującym wysoce zorganizowane środowisko pracy, dbałość o szkolenie personelu i możliwość rozwoju w ramach firmy. Ponadto, obecność oddziałów na terenie całego kraju wskazuje na stabilność i rozpoznawalność marki, co może sugerować perspektywy zawodowe i możliwość awansu w strukturach ogólnokrajowych. Obszary do poprawy mogłyby zostać omówione w kontekście ciągłego rozwoju i dążenia do doskonałości, co dla kandydatów zaznacza otwartość firmy na innowacje i osobisty wkład w jej rozwój.
Opinie Femax Sp. z o.o. Sp.K. - kandydaci i pracownicy
Na podstawie dostępnych w internecie opinii, Femax Sp. z o.o. Sp.K. jest miejscem pracy, które może oferować stabilne warunki zatrudnienia. Pracownicy wskazują na kilka pozytywnych aspektów szans na rozwój zawodowy.
Pozytywne aspekty- Stabilność zatrudnienia: Pracownicy podkreślają, że w firmie istnieje grupa osób pracujących długoletnio, co może świadczyć o stabilności pracy.
- Długość zatrudnienia pracowników: Wskazuje się na obecność pracowników z wieloletnim stażem, zarówno w dziale handlowym, jak i magazynie, co sugeruje możliwości długofalowej współpracy.
Podsumowując, Femax Sp. z o.o. Sp.K. w opinii pracowników jest miejscem, gdzie możliwe jest znalezienie długotrwałej pracy, co potwierdzają osoby z wieloletnim stażem. Firma zapewnia stabilne zatrudnienie, co jest istotnym czynnikiem dla przyszłych kandydatów. Jednocześnie jednak wskazuje się aspekty, które wymagają uwagi i poprawy. Wspomniane jest między innymi o wyzwaniach w komunikacji dotyczącej warunków zatrudnienia oraz o potrzebie lepszego doceniania wkładu pracowników oraz ich pomysłów. Opinie sugerują, że pracodawca może również pracować nad poprawą atmosfery i kultury organizacyjnej w firmie.
Powyższa treść (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie.
Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach.
Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść.
Opisywana firma (tutaj: Femax Sp. z o.o. Sp.K.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę edytować profil").
Data aktualizacji: 28.03.2024
Dane firmowe i kontaktowe Femax Sp. z o.o. Sp.K.
- Pełna nazwa
- FEMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Adres rejestrowy
- Szczęśliwa 25 80-176 Gdańsk
- NIP
- 9570840115
- REGON
- 192787028
- KRS
- 0000983494
- Forma prawna
- spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
- 01.08.2022
- Status indywidualnej działalności gospodarczej
- AKTYWNA
Dane finansowe
Wygenerowane automatycznie na podstawie danych ze sprawozdań finansowych z KRS