Mediprintic sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Mediprintic sp. z o.o. praca

Mielec

Mediprintic to zespół inżynierów, lekarzy oraz osób zajmujących się biznesem, który opracowuje zestaw urządzeń medycznych do leczenia urazów przedramienia. Zastosowanie tego zestawu, dzięki jego konstrukcji i funkcjonalnościom, znacząco skróci czas zaopatrzenia pacjenta z urazem przedramienia oraz ograniczy liczbę personelu medycznego zajmującego się urazami przedramienia.

Mediprintic sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Konstruktor Mielec
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Mediprintic sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mediprintic sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Mediprintic sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Mediprintic sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Konstruktor urządzeń medycznych

    • Mielec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 000-7 000 zł / mies.
    • W ramach projektu „Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej” 1.1.2 POPW firma Mediprintic sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko konstruktora do realizacji projektu „Zastosowanie spersonalizowanych ortez, nastawiacza, skanera
      3D w zmodyfikowanej metodzie leczenia urazów przedramienia”.

      Stanowisko: Konstruktor

      Miejsce pracy: MIELEC

      Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, pełny etat

      Zakres obowiązków

      • projektowanie/konstruowanie jednostkowych urządzeń medycznych w systemie CAD (SolidWorks),
      • tworzenie dokumentacji technicznej i list BOM (rysunki wykonawcze i złożeniowe),
      • przygotowanie dokumentacji technologicznej,
      • wykonywanie zmian w istniejących projektach,
      • wykonywanie analiz wytrzymałościowych (SolidWorks, Ansys),
      • dobór podzespołów handlowych do urządzeń medycznych,
      • nadzór nad wykonaniem poszczególnych elementów urządzeń medycznych,
      • przygotowanie badań pod kątem certyfikacji medycznej elementów nastawiacza, skanera oraz ortez,
      • poszukiwanie i wdrażanie nowych, innowacyjnych rozwiązań,
      • stała współpraca z osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż, planowanie, produkcję, logistykę i wdrożenie certyfikacji medycznej.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe na kierunku mechanicznym (preferowane Inżynieria Biomedyczna, Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Automatyka i Robotyka),
      • minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
      • doświadczenie przynajmniej w 1-2 firmach zajmujących się projektowaniem urządzeń,
      • przedstawienie portfolio realizowanych projektów w celu weryfikacji umiejętności projektowania,
      • umiejętność projektowania w środowisku 3D (Solid Works lub podobny, Ansys SpaceClaim),
      • znajomość zagadnień związanych z drukiem 3D (technologia FDM, SLS, HP Multijet Fusion),
      • znajomość zagadnień technologii obróbki ubytkowej i innych technik wytwarzania,
      • dobra znajomość rysunku technicznego,
      • obsługa prostych narzędzi do kontroli jakości,
      • doświadczenie w prowadzeniu obliczeń wytrzymałościowych w środowisku CAE (SolidWorks, Ansys, Hypermesh),
      • komunikatywność, umiejętność zarządzania czasem,
      • samodzielność, systematyczność, zaangażowanie,
      • dobra znajomość języka angielskiego,
      • prawo jazdy kategorii B,
      • gotowość do cyklicznych podróży służbowych w celu weryfikacji realizacji projektu.

      Oferujemy

      • umowa o pracę,
      • korzystne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
      • możliwość pracy w projekcie badawczo-rozwojowym (współpraca z dostawcami, jednostkami naukowymi),
      • elastyczny czas pracy.

Pracodawcy w Mielcu