WIMED  Sp. z o.o. Sp.k.

Czy to Twoja firma?

WIMED sp. z o.o. Sp.k. praca

Tuchów

WIMED  Sp. z o.o. Sp.k.

WIMED – Rynkowy lider profesjonalny partner innowacyjnych technologii oznakowania pionowego dróg i reklamy (wimed.pl) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

WIMED Sp. z o.o. Sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Tuchów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy WIMED Sp. z o.o. Sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WIMED Sp. z o.o. Sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WIMED Sp. z o.o. Sp.k.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
WIMED Sp. z o.o. Sp.k.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Tuchów
  3. Tarnów
  4. Katowice
  5. Warszawa
  6. Rzeszów
  7. Jasło
  8. Wrocław
  9. Lublin
  10. Gliwice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca WIMED Sp. z o.o. Sp.k. - oferty archiwalne

  • Konstruktor - Wdrożeniowiec

    • Tuchów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 700-6 200 zł / mies.

      Miejsce pracy: Tuchów

      Zakres obowiązków

      • Wdrażanie nowych produktów do produkcji (nowych projektów)
      • Opracowanie nowych koncepcji wdrażanych produktów
      • Prowadzenie konsultacji z klientami w zakresie potrzeb i zmian technicznych w ramach realizowanych projektów
      • Opracowanie dokumentacji technicznej i technologicznej dla nowych i istniejących projektów
      • Wykonywanie kalkulacji cenowych dla nowych i istniejących produktów
      • Przygotowywanie dyspozycji produkcyjnych według zamówień w porozumieniu z innymi działami
      • Nadzór technologiczny nad realizacją wdrożenia
      • Rozliczenie kosztów wdrożeń

      Wymagania

      Kandydaci powinni posiadać następujące cechy, kwalifikacje i umiejętności:

      • wykształcenie wyższe w kierunku mechanika i budowa maszyn lub technologia produkcji
      • doświadczenie w pracy na stanowisku w branży produkcji metalowej, urządzeń przemysłowych, wdrażaniu nowych produktów do produkcji
      • doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych projektów
      • umiejętność obsługi komputera, programów Auto Cad, Solid Works, podobnych
      • dobra organizacja pracy i własnego czasu
      • umiejętności w zakresie kontaktów z klientami, prowadzenia uzgodnień i konsultacji
      • umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi
      • mile widziana znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, umiejętności i efektów wdrożeń pomiędzy 3 700 zł a 6 200 zł brutto miesięcznie + premie i prowizje
      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat (godziny pracy od 7.00 do 15.00 lub inne do uzgodnienia)
      • pracę w firmie o ugruntowanej od lat pozycji na rynku
      • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia oraz kursy
      • niezbędne narzędzia pracy (zapewniamy służbowy laptop, telefon oraz samochód do dyspozycji, w przypadku konieczności wyjazdów służbowych)

Pracodawcy w Tuchowie