Czy to Twoja firma?

AquaClean sp. z o.o. praca

Gdańsk
AquaClean Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna sprzedaż / zakupy hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy AquaClean Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AquaClean Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner

    Balticpersonal GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kucharz Kelner Cypr

    Eastgate Recruitment
    • Gdańsk
    Dodana

Mapa AquaClean Sp. z o.o.

Siedziba główna

AquaClean Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AquaClean Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Konserwator powierzchni płaskich

    AquaClean Sp. z o.o.
    • Gdańsk
    • Zakres obowiązków

      Zamiatanie i mycie podłóg klatek schodowych, piwnic, hal garażowych, mycie okien, parapetów, drzwi; czyszczenie ścian i okładzin ściennych, wind; kompleksowe zamiatanie terenu zewnętrznego; opróżnianie koszy śmietnikowych z wymianą worków; sprzątanie placów zabaw; oczyszczanie kanałów liniowych przed garażami i halami garażowymi; sprzątanie przynależnej powierzchni biurowej wraz z zapleczem kuchennym i sanitarnym; mycie i dezynsekcja urządzeń sanitarnych; utrzymanie czystości sprzętu znajdującego się w obiekcie
      Miejsce pracy: Gdańsk, według zleceń
      Godziny pracy: 8-12

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Gdańsku