Czy to Twoja firma?

MET – CHEM Zakłady Metalowo – Chemiczne Świerczek Halina praca

Pilzno

W sercu przemysłowej innowacji, w malowniczym Pilźnie, znajduje się MET-CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne Świerczek Halina – nasza dumna stocznia technologiczna, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Jesteśmy rzemieślnikami w świecie stali, tworzącymi nie tylko konstrukcje, ale i przyszłość kolejnictwa.


Nasza specjalność to spawane podzespoły dla przemysłu kolejowego, które są synonimem niezawodności i innowacji. Z pasją oddajemy się także produkcji i obróbce mechanicznej odlewów żeliwnych, wykorzystując żeliwo szare, sferoidalne oraz fosforowe. Nie ograniczamy się jednak do jednej branży – nasze kompetencje rozciągają się również na przemysł maszynowy oraz rolniczy, gdzie nasze spawane konstrukcje stalowe ustanawiają standardy wytrzymałości i precyzji.

Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój technologii kolejowej, gdzie każdy element, od ramy wózków po belki skrętne, jest świadectwem naszego zaangażowania w jakość i bezpieczeństwo. Nasze certyfikaty ISO TS_22163 (IRIS) oraz ISO 9001_2015_MET_CHEM to nie tylko dokumenty, ale obietnice, które składamy naszym klientom – obietnice doskonałości.

W MET-CHEM nieustannie dążymy do doskonalenia. Każdy dzień to nowa strona w naszej historii innowacji, a każdy projekt to kolejny krok w kierunku umacniania naszej pozycji na rynku. Jesteśmy uznawani za producenta, który nie tylko odpowiada na potrzeby współczesnego przemysłu, ale również przewiduje przyszłe wyzwania.

Nasze wartości to fundament, na którym budujemy naszą przyszłość. Choć nie są one zapisane wprost, to każdy element, który opuszcza nasze zakłady, jest ich żywym odzwierciedleniem. Jesteśmy rzetelni, odpowiedzialni i zawsze gotowi służyć pomocą naszym partnerom biznesowym.

Zapraszamy do świata MET-CHEM, gdzie każdy detal ma swoje znaczenie, a każda konstrukcja jest częścią większej historii. Razem tworzymy przyszłość – solidną, bezpieczną i innowacyjną.

”MET – CHEM” Zakłady Metalowo – Chemiczne Świerczek Halina najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy ”MET – CHEM” Zakłady Metalowo – Chemiczne Świerczek Halina

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ”MET – CHEM” Zakłady Metalowo – Chemiczne Świerczek Halina

Mapa ”MET – CHEM” Zakłady Metalowo – Chemiczne Świerczek Halina

Siedziba główna

Odlewnia żeliwa

”MET – CHEM” Zakłady Metalowo – Chemiczne Świerczek Halina poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Pilznie