Puccini Evo Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Puccini Evo sp. z o.o. praca

Szczecin

Marka PUCCINI to firma z wieloletnią tradycją i dużym doświadczeniem. To czołowy polski producent bagażu podróżnego, torebek damskich oraz galanterii skórzanej. Katalog Puccini to kilkaset modeli wyrobów dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych i gabarytowych. To prestiżowy, najwyższej jakości towar, do produkcji którego firma wykorzystuje wyjątkowo trwałe i eleganckie materiały.

Puccini Evo Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Puccini Evo Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Puccini Evo Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Puccini Evo Sp. z o.o.

Siedziba główna

Puccini Evo Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Szczecin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Puccini Evo Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Puccini - firma o ugruntowanej pozycji na rynku w branży bagażu podróżnego i galanterii skórzanej, poszukuje kandydatów

      na stanowisko Magazynier.

      Miejsce pracy: Skarbimierzyce, koło Szczecina

      Zakres obowiązków

      • rozładunek oraz przyjmowanie dostaw towarów,
      • rozkładanie towarów w magazynie,
      • przygotowanie, sprawdzanie zgodności zamówień składanych przez odbiorców własnych, detalicznych i hurtowych,
      • pakowanie towarów do wysyłki oraz załadunek zamówień na transport przewoźnika,
      • obsługa urządzeń magazynowych,
      • czynny udział w procesach magazynowych, w tym w szczególności: inwentaryzacji, kompletowaniu towarów, przygotowaniu niepełnowartościowych towarów do utylizacji, przygotowaniu i odbiorze materiałów pomocniczych,
      • wspieranie w pracy innych magazynierów, w tym w szczególności: pomoc przy rozładunku i/lub załadunku towarów,
      • zastępowanie w pracy magazynierów podczas ich nieobecności.

      Wymagania

      • samodzielność w działaniu,
      • umiejętność pracy w zespole,
      • zdolności organizacyjne,
      • uprawnienia na wózek podnośnikowy będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
      • pracę pełną wyzwań,
      • zapewniamy wszelkie narzędzia i elastyczne godziny pracy.

Pracodawcy w Szczecinie