!function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Pracodawca

RIEXINGER AUTOMATION sp. z o.o.

RIEXINGER AUTOMATION sp. z o.o.

Riexinger Automation Sp. z o.o. - jesteśmy przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w rozwoju i dostarczaniu kompletnych systemów automatyki przemysłowej. Współpracujemy z firmami zajmującymi się budową maszyn i urządzeń oraz opracowujemy dla nich kompletne rozwiązania z zakresu programowania sterowników PLC i robotów przemysłowych, systemów wizualizacji, budowy szaf sterowniczych oraz przygotowania odpowiedniej dokumentacji. Wszystko z jednego źródła – od pomysłu koncepcyjnego po uruchomienie wykorzystujemy nasz know-how i pasję do nowoczesnych technologii. Oferujemy wysoką jakość usług, której szukają nasi klienci, jednocześnie biorąc pod uwagę potrzeby naszych pracowników.

Poszukujemy osoby mającej wyobraźnię, motywację, pasję do nowoczesnych technologii szczególnie wykorzystywanych praktycznie w różnych gałęziach przemysłu.

U nas czekają atrakcyjne i wszechstronne projekty, umożliwiające dalszy rozwój kariery zawodowej. Pomóż nam wspólnie stawić czoła i zrealizować najbardziej ekscytujące wyzwania.

Podstawowe informacje o firmie

NIP: 6443550613

REGON: 384112715

KRS: 0000798804

ul. Partyzantów 9 41-200 Sosnowiec województwo śląskie powiat sosnowiec gmina sosnowiec

Pozostałe informacje

Wpis do Rejestru Przedsiębiorców: 13-08-2019
Źródło: GUS, CEIDG

Na tej stronie korzystamy z plików cookie, aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia naszych użytkowników.
Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.