Czy to Twoja firma?

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. praca

Gdynia

Od naszych skromnych początków w 2004 roku jako agencja celna, LANGOWSKI LOGISTICS rozwinęła się w doświadczonego lidera w branży TSL, oferując niezawodne i innowacyjne rozwiązania logistyczne na skalę globalną. Nasza historia to opowieść o ciągłym dążeniu do doskonałości, rozwijaniu naszych usług i poszerzaniu oferty, aby sprostać rosnącym potrzebom naszych klientów.

Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym ładunków skonteneryzowanych, zarówno FCL, jak i LCL, zapewniając kompleksową obsługę logistyczną. Nasza oferta obejmuje transport morski, kolejowy, drogowy i lotniczy, co pozwala nam na elastyczne dostosowanie się do wymagań każdego ładunku. Z dumą oferujemy również usługi Project Cargo i Military Cargo, podkreślając naszą zdolność do zarządzania nawet najbardziej skomplikowanymi projektami logistycznymi.

Jesteśmy dumni z naszych własnych magazynów w strategicznych lokalizacjach w Polsce, które są wyposażone w nowoczesny system WMS, gwarantujący efektywność i bezpieczeństwo składowanych towarów. Nasza własna Agencja Celna, posiadająca certyfikat AEO Full, zapewnia szybkie i bezproblemowe odprawy celne, co jest kluczowe dla płynności globalnego łańcucha dostaw.

Nasze międzynarodowe certyfikaty, takie jak FIATA, CASS, AEO i ISO 9001, są świadectwem naszego zaangażowania w jakość i bezpieczeństwo. Jako członkowie prestiżowych sieci logistycznych takich jak GLA, Lognet, XLP, JCtrans i NSRN, mamy dostęp do globalnych zasobów i wiedzy, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Z ponad 240 wykwalifikowanymi pracownikami w pięciu lokalizacjach w Polsce, jesteśmy zespołem, który nieustannie dąży do innowacji i doskonałości. Nasza rodzinna firma, prowadzona przez Halinę Langowską, Tomasza Langowskiego i Łukasza Langowskiego, jest synonimem stabilności finansowej i zaufania.

W LANGOWSKI LOGISTICS rozumiemy, że sukces naszych klientów jest również naszym sukcesem. Dlatego każdy ładunek jest dla nas ważny, a nasze ubezpieczenia transportowe zapewniają dodatkowe poczucie bezpieczeństwa. Jesteśmy zaufanym partnerem dla eksporterów i importerów z całego świata, gotowym sprostać wyzwaniom dzisiejszego dynamicznego rynku.

Zapraszamy do współpracy z LANGOWSKI LOGISTICS – razem możemy osiągnąć więcej.

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa logistyka / spedycja / transport media / pr / reklama / marketing hr / kadry badania i rozwój

Oferty pracy LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karnety na siłownię
  • Karta Multisport
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Nowoczesne biuro
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe

Mapa LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o.

Siedziba główna

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gdańsk
  3. Bydgoszcz
  4. Pruszków
  5. Gdynia
  6. Bielsko-Biała
  7. Częstochowa
  8. Katowice
  9. Wejherowo
  10. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Młodszy specjalista ds. logistyki magazynowej

    • Pruszków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • prowadzenie ewidencji magazynowej
      • przygotowywanie dokumentacji transportowej i magazynowej
      • rozliczanie usług i wystawianie faktur
      • wypełnianie dokumentów magazynowych
      • wydawanie dokumentów transportowych lub celnych zgodnie z obowiązującymi procedurami
      • kontrola towarów i dokumentów zgodnie z procedurami

      Wymagania

      • znajomość gospodarki magazynowej oraz procesów logistycznych
      • obsługa programu magazynowego WMS
      • wiedza z zakresu prowadzenia dokumentacji magazynowej
      • znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość rosyjskiego
      • dobra znajomość Pakietu MS Office (w szczególności Excel)
      • umiejętność pracy pod presją czasu

      Oferujemy

      • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
      • dobry klimat pracy w młodym, dynamicznym zespole
      • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
      • dofinansowanie pakietu Multisport
      • raz w roku bawimy się na imprezie integracyjnej

Pracodawcy w Gdyni