Czy to Twoja firma?

Urząd Gminy w Garwolinie praca

Garwolin
Urząd Gminy w Garwolinie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy Urząd Gminy w Garwolinie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Urząd Gminy w Garwolinie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Urząd Gminy w Garwolinie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Urząd Gminy w Garwolinie - oferty archiwalne

  • Pomoc administracyjna

    Urząd Gminy w Garwolinie
    • Garwolin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace biurowe, pomoc przy wypełnianiu wniosków, obsługa programów komputerowych, prace związane z obsługą interesantów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik gospodarczy

    • Garwolin

      Pracownik gospodarczy, prace porządkowe, praca fizyczna

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, zdolności manualne, Dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Garwolinie