DORAN GROUP sp. z o.o. sp. k.

Czy to Twoja firma?

DORAN GROUP sp. z o.o. sp. k. praca

Sępólno Krajeńskie

W sercu malowniczego Sępólna Krajeńskiego znajduje się nasza siedziba – DORAN GROUP, innowator i lider w branży energii odnawialnej. Nasza historia sięga 2007 roku, kiedy to jako Andrzej Rogulski DORAN zaczynaliśmy naszą przygodę z biomasą. Dziś, z ponad sześcioletnim doświadczeniem na rynku, jesteśmy dumni, że możemy dostarczać naszym klientom produkty i usługi, które nie tylko spełniają ich oczekiwania, ale również przyczyniają się do ochrony naszej Planety.

Nasza misja jest jasna – dostarczanie najwyższej jakości usług i produktów z sektora energii odnawialnej. To zobowiązanie wobec środowiska i przyszłych pokoleń jest dla nas nie tylko celem biznesowym, ale przede wszystkim wartością, którą pielęgnujemy każdego dnia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz produktów, od pelletu agro i drzewnego, po ściółki dla przemysłowych hodowców drobiu i żwirki drewniane dla zoologii. Jesteśmy dumni z naszej innowacyjnej technologii produkcji pelletu, która nie wymaga zastosowania suszarni, co stanowi przełom w branży. Nasze produkty powstają z różnorodnych surowców, takich jak słoma, trociny czy łuska słonecznika, co świadczy o naszym elastycznym podejściu do potrzeb rynku i środowiska.

Nie ograniczamy się jednak do produkcji. Jesteśmy także doradcami i partnerami w projektach związanych z energią odnawialną. Nasze usługi obejmują doradztwo w zakresie zakładania plantacji wieloletnich roślin energetycznych, dostarczanie sadzonek Miskanta Olbrzymiego, a także wsparcie przy projektowaniu i budowie elektrociepłowni na biomasę.

Rozumiemy, że nasza pozycja na rynku to wynik ciągłego rozwoju i poszukiwania nowych rozwiązań. Dlatego nieustannie inwestujemy w budowę nowych Zakładów Produkcji Pellet, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na realizację nawet najbardziej wymagających zadań, a współpraca z wyspecjalizowanymi firmami umożliwia nam stawianie czoła kolejnym wyzwaniom.

W DORAN GROUP wierzymy, że przyszłość należy do tych, którzy dbają o środowisko. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy podzielają nasze wartości i chcą razem z nami tworzyć lepszy, zielony świat.

DORAN GROUP sp. z o.o. sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy DORAN GROUP sp. z o.o. sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DORAN GROUP sp. z o.o. sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DORAN GROUP sp. z o.o. sp. k.

Siedziba główna

Praca DORAN GROUP sp. z o.o. sp. k. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. zakupów i sprzedaży produktów rolnych

    • Sępólno Krajeńskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • O nas

      Jesteśmy firmą rodzinną funkcjonującą od kilkunastu lat na styku branż: energetyka odnawialna oraz hodowla zwierząt. W Sępólnie Krajeńskim wytwarzamy produkty, które wykorzystywane są w elektrowniach i elektrociepłowniach, jako ekologiczne paliwo do kotłów - biomasa w postaci pelletu ze słomy. Dodatkowo specjalizujemy się w wytwarzaniu produktów ściółkowych z serii Animax, które dedykowane są dla różnej gamy zwierząt hodowlanych i domowych.

      W związku z nieustannym rozwojem firmy DORAN GROUP szukamy osoby do wsparcia działu zakupów oraz sprzedaży naszych produktów na rynku krajowym.

      Zakres obowiązków

      • Pozyskiwanie nowych dostawców surowców agro (słoma, siano);
      • Współtworzenie projektu związanego z organizacją wymiany handlowej pomiędzy rolnikami, producentami drobiu a DORAN;
      • Pozyskiwanie nowych klientów na wytwarzane przez naszą firmę produkty dla zwierząt;
      • Organizowanie pracy własnej w sposób gwarantujący efektywne wykonywanie zadań;
      • Prowadzenie negocjacji z lokalnymi rolnikami i ustalanie warunków współpracy zgodnie z polityką i założeniami firmy
      • Organizowanie logistyki związanej z transportem słomy i innych produktów rolnych

      Wymagania

      • Min. średnie wykształcenie
      • Doświadczenie w zakupach oraz znajomość branży rolnicznej
      • Doskonale rozwinięte umiejętności planowania, ustalania priorytetów i organizacja pracy własnej
      • Zdolności analityczne i negocjacyjne
      • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z dostawcami i klientami

      Oferujemy

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
      • ciekawą i pełną wyzwań pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
      • stałe wynagrodzenie plus premia uzależniona od efektów pracy
      • praca częściowo zdalna

Pracodawcy w Sępólnie Krajeńskim