Czy to Twoja firma?

Biuro Rachunkowe LYSKA sp. z o.o. praca

Krościenko nad Dunajcem

Biuro Rachunkowe LYSKA Sp. z o.o.

Księgowość i optymalizacja podatkowa to dziedziny wymagające wbrew pozorom nie tylko wiedzy, ale też sporo wyobraźni. Wszystkich obowiązuje to samo prawo, jednak umiejętność posługiwania się nim na korzyść prowadzonej działalności jest tym, co odróżnia poprawną księgowość od takiej, która zmienia oblicze Twojego biznesu.

Biuro Rachunkowe LYSKA Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Biuro Rachunkowe LYSKA Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biuro Rachunkowe LYSKA Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Nowoczesne biuro
  • Owoce w pracy
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe

Mapa Biuro Rachunkowe LYSKA Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Jablonka
  3. Wrocław
  4. Nowy Sącz
  5. Nowy Targ
  6. Warszawa
  7. Bielsko-Biała
  8. Bydgoszcz
  9. Piła
  10. Piotrków Trybunalski

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Biuro Rachunkowe LYSKA Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystentka/Asystent Działu Księgowości

    • Nowy Targ
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Jesteśmy jednym z największych biur rachunkowych w Małopolsce, wysoko notowanym na portalu iKsięgowość24. Zajmujemy się obsługą księgową i kadrową przedsiębiorstw oraz doradztwem podatkowym, personalnym i gospodarczym przy zastosowaniu nowoczesnych technologii informatycznych.

      Aktualnie poszukujemy osób chcących rozwijać swoje kompetencje zawodowe poprzez współpracę z naszymi specjalistami ds. księgowości.

      Zakres obowiązków

      • Analiza i uzgadnianie kont księgi głównej
      • Sporządzanie zestawień i analiz ekonomicznych
      • Digitalizacja oraz import dokumentów księgowych do systemu ERP
      • Stopniowe wdrażanie się w tematykę podatkową i księgową

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe - kierunki ekonomiczne lub nauki ścisłe
      • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
      • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
      • Wysoki poziom umiejętności analitycznych
      • Umiejętności współpracy w zespole
      • Zdolności organizacyjne i umiejętność rozwiązywania problemów
      • Wysoka kultura osobista

      Oferujemy

      • Pracę w nowoczesnej firmie cieszącej się na rynku dużym prestiżem
      • Jasno określone zasady wynagradzania i awansu
      • Przestrzeń do intensywnego i wielopłaszczyznowego rozwoju zawodowego w młodym i zgranym zespole
  • Asystent Działu Księgowości

    • Nowy Targ
    • Jesteśmy jednym z największych biur rachunkowych w Małopolsce, wysoko notowanym na portalu iKsięgowość24. Posiadamy oddziały w Nowym Targu i Krościenku nad Dunajcem. Zajmujemy się obsługą księgową i kadrową przedsiębiorstw oraz doradztwem podatkowym, personalnym i gospodarczym przy zastosowaniu nowoczesnych technologii informatycznych.

      Więcej o naszym biurze na stronie

      • Przygotowywanie zestawień i analiz ekonomicznych

      Wymagania

      • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
      • Dobra znajomość języka angielskiego