AJR Radczak Sp.j.

Czy to Twoja firma?

AJR Radczak Sp.j. praca

Zamość

AJR Radczak Sp.j. to uznany producent specjalizujący się w wysokiej jakości kanałach i kształtkach wentylacyjnych o przekroju prostokątnym, zlokalizowany w sercu Zamościa. Nasza firma, działająca w branży metalowej, wyróżnia się na rynku dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii produkcyjnych oraz nowoczesnego parku maszynowego, co gwarantuje najwyższą jakość naszych wyrobów. Z dumą posiadamy Krajową Ocenę Techniczną nr ITB-KOT-2021/1783 dla klas szczelności A, B oraz C, co jest świadectwem naszego zaangażowania w dostarczanie produktów spełniających najwyższe standardy.

W AJR Radczak Sp.j. nieustannie dążymy do doskonałości, co znajduje odzwierciedlenie w naszym kapitale zakładowym wynoszącym 50 000,00 zł oraz w naszym zobowiązaniu do rozwoju i wdrażania nowych technologii. Nasz zespół to zbiór doświadczonych i kompetentnych profesjonalistów, którzy są fundamentem naszej konkurencyjnej przewagi i sukcesu na rynku.

Mimo braku dostępnych informacji o historii firmy, liczbie pracowników czy misji i wartościach, nasza działalność jest wyrazem solidności i zaufania, które budujemy każdego dnia w relacjach z naszymi klientami. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i zawsze gotowi służyć pomocą, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem w sposób zrozumiały i przystępny, aby każdy klient czuł się pewnie i komfortowo, wybierając nasze produkty i usługi.

AJR Radczak Sp.j. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy AJR Radczak Sp.j.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AJR Radczak Sp.j.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AJR Radczak Sp.j.

Siedziba główna

AJR Radczak Sp.j. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Chełm
  4. Zamość
  5. Lublin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca AJR Radczak Sp.j. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji kanałów wentylacyjnych

    • Zamość
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Obsługa maszyn produkujących kanały wentylacyjne
      • Przygotowanie wyprodukowanych elementów do transportu

      Wymagania

      • Umiejętność pracy w zespole
      • Dobra organizacja pracy i skrupulatność

      Oferujemy

      - umowę o pracę

      - jednozmianowość pracy

      - praca od poniedziałku do piątku

  • Monter instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

    • Zamość

      • przygotowanie do montażu elementów instalacji wentylacyjnych
      • montaż i demontaż wentylacji na obiektach budowlanych
      • praca z rysunkiem technicznym

      Wymagania

      - Wymagana umiejętność pracy w zespole

      - Zdolności techniczne

      Oferujemy

      • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
      • pracę w systemie jednozmianowym,
      • pracę w dniach poniedziałek-piątek
      • stabilne warunki zatrudnienia,
      • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

Pracodawcy w Zamościu