Nexteam Group Polska sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Nexteam Group Polska sp. z o.o. praca

Lublin

Firma Nexteam Group Polska Sp. z o. o. zajmująca się produkcją precyzyjnych części dla przemysłu lotniczego, współpracująca między innymi z takimi klientami jak Airbus (samoloty pasażerskie, wojskowe, helikoptery) poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator maszyn CNC

Nexteam Group Polska sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Nexteam Group Polska sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Nexteam Group Polska sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Mapa Nexteam Group Polska sp. z o.o.

Siedziba główna

Nexteam Group Polska sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Łódź
  3. Warszawa
  4. Bielsko-Biała
  5. Kraków
  6. Swidnik
  7. Poznań
  8. Stalowa Wola
  9. Częstochowa
  10. Łęczna

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Nexteam Group Polska sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator maszyn CNC

    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Obsługa obrabiarki CNC (tokarko-frezarki lub frezarki)
      • Przygotowanie narzędzi do produkcji
      • Pomiar wykonanych części
      • Dbanie o stanowisko pracy

      Wymagania

      • Znajomość rysunku technicznego
      • Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
      • Znajomość systemu Fanuc
      • 1-3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku lub ukończony kurs na Operatora maszyn sterowanych numerycznie
      • Zaangażowanie, punktualność, odpowiedzialność
      • Gotowość do pracy 3-zmianowej

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej na podstawie umowy o pracę
      • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia
      • Premie stażowe
      • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Operator CNC

    • Lublin

      • obsługa obrabiarki (tokarki lub frezarki)
      • przygotowanie narzędzi do produkcji
      • pomiar wykonanych części
      • dbanie o stanowisko pracy

      Wymagania

      • znajomość rysunku technicznego
      • posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
      • znajomość systemu Fanuc
      • 1-3 lata doświadczenia na stanowisku: operator obrabiarek sterowanych numerycznie
      • zaangażowanie, punktualność, odpowiedzialność

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej na podstawie umowy o pracę
      • wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia
      • premie stażowe
      • możliwość rozwoju zawodowego

      Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Wymagane CV.

Pracodawcy w Lublinie