Czy to Twoja firma?

SŁAWOMIR GOŚ P.P.H. GADŻET BIS praca

Mordy
produkcja i sprzedaż pieczywa
SŁAWOMIR GOŚ P.P.H. GADŻET BIS najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy SŁAWOMIR GOŚ P.P.H. GADŻET BIS

Praca alert - powiadomienia

Praca SŁAWOMIR GOŚ P.P.H. GADŻET BIS

  • Kierowca-dostawca

    SŁAWOMIR GOŚ P.P.H. GADŻET BIS
    • Mordy
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SŁAWOMIR GOŚ P.P.H. GADŻET BIS poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SŁAWOMIR GOŚ P.P.H. GADŻET BIS - oferty archiwalne

  • Kierowca sprzedawca

    • Mordy
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Dostawa pieczywa do sklepów, sprzedaż art. spożywczych i piekarskich. Praca w godz. 05:00- 10:00- 11:00, miejsce pracy (okolice Mordów) powiat siedlecki i powiat łosicki.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: komunikatywność, prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 917 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mordach