Czy to Twoja firma?

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Policach praca

Police
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Policach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie zarządzanie / dyrekcja logistyka / spedycja / transport hr / kadry

Oferty pracy Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Policach

Praca alert - powiadomienia

Praca Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Policach

  • Opiekun osoby niepełnosprawnej

    Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Policach
    • Police
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Policach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Policach - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw kadr

    • Police
    • umowa na zastępstwo
    • Zakres obowiązków

      przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracowników oraz ich aktualizacja, prowadzenie akt osobowych, ewidencji czasu pracy, przygotowywanie list obecności, ewidencjonowanie urlopów, zwolnień lekarskich oraz nadzór nad dopuszczeniem pracowników do pracy, kontrolowanie terminowej realizacji badań lekarskich, szkolenia BHP, prowadzenie dokumentacji dotyczącej bezpieczeństwa danych osobowych, pisanie wniosków o dotacje i rozliczanie ich pod względem merytorycznym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Policach