Czy to Twoja firma?

Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu praca

Zamość
Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu

Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu - oferty archiwalne

  • Organizator pracy artystycznej

    Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu
    • Zamość
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Organizowanie koncertów, obsługa, noszenie sprzętu, wyjazdy w teren, umiejętność nagłośnienia koncertów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: obsługa komputera, komunikatywność
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Zamość
    • 2 800 zł / mies.

      Organizacja i realizacja koncertów, przenoszenie i rozkładanie sprzętu, praca w terenie, podpisywanie umów, rozliczanie koncertów, biletów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: osoba kreatywna, umiejętność obsługi urządzeń biurowych, komunikatywność
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz znajomość sprzętu nagłośnieniowego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + inne dodatki

Pracodawcy w Zamościu