Czy to Twoja firma?

H&M PROINWEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Piaseczno
H&M PROINWEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy H&M PROINWEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca H&M PROINWEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca H&M PROINWEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pomoc biurowa

    H&M PROINWEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Piaseczno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Oferta w ramach PI
      Zakres:
      -wspomaganie pracy działu handlowego,
      -utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
      -wsparcie prac administracyjnych,
      -obsługa komputera i tworzenie ofert dla klientów,

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Piasecznie