Czy to Twoja firma?

Niepubliczy Zakład Opieki Zdrowotnej SPRAWNOŚĆ Barbara Piotrowska praca

Ciechanów
Niepubliczy Zakład Opieki Zdrowotnej SPRAWNOŚĆ Barbara Piotrowska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy Niepubliczy Zakład Opieki Zdrowotnej SPRAWNOŚĆ Barbara Piotrowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczy Zakład Opieki Zdrowotnej SPRAWNOŚĆ Barbara Piotrowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Niepubliczy Zakład Opieki Zdrowotnej SPRAWNOŚĆ Barbara Piotrowska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Niepubliczy Zakład Opieki Zdrowotnej SPRAWNOŚĆ Barbara Piotrowska - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy

    Niepubliczy Zakład Opieki Zdrowotnej SPRAWNOŚĆ Barbara Piotrowska
    • Ciechanów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Prace porządkowe na terenie Poradni

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Pracowitość, dokładność, systematyczność, odpowiedzialność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
  • Masażysta

    • Ciechanów
    • pełny etat

      Praca na stanowisku masażysty. Praca w systemie dwuzmianowym 8.00-15.25, 10.25-18.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie- średnie zawodowe, pomaturalne/policealne, doświadczenie zawodowe- mile widziane, umiejętnośsci- według stanowiska.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Fizjoterapeuta

    • Ciechanów

      Praca na stanowisku fizjoterapeuty. Praca w sytemie dwuzmianowym- 8.00-15.25, 10.25-18.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: wykształcenie-wyższe magisterskie, doświadczenie zawodowe- mile widziane, umiejętności- według stanowiska.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN

Pracodawcy w Ciechanowie