Czy to Twoja firma?

SOBRIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Siemianowice Śląskie
SOBRIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy SOBRIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca SOBRIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SOBRIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji stolarki aluminiowej

    SOBRIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      produkcja stolarki aluminiowej i konstrukcji aluminiowych (fasady ,ogrody zimowe), kontrola jakościowa, wytwarzanych produktów, kontrola nad powierzonymi materiałami, przygotowanie elementów i gotowych wyrobów do transportu

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technologiczno-produkcyjnej
      • Inne wymagania: p doświadczenie w produkcji stolarki aluminiowej lub chęć nauki, umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technologiczno-produkcyjnej, otwartość na nowe rozwiązania i elastyczność, umiejętność pracy w zespole, dostosowanie się do standardów pracy w firmie, wysoka kultura pracy, zaangażowanie i rzetelność w wykonywanych obowiązkach, dbałość o wysoką jakość wytwarzanych elementów, dążenie do optymalizacji procesowej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i kwalifikacji, praca od poniedziałku do piątk
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Siemianowicach Śląskich