Czy to Twoja firma?

CLVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE INTEGRACYJNE „PRZY ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH” praca

Warszawa
CLVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE INTEGRACYJNE „PRZY ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH” najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy CLVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE INTEGRACYJNE „PRZY ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH”

Praca alert - powiadomienia

Praca CLVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE INTEGRACYJNE „PRZY ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH”

  • Woźna k/m

    CLVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE INTEGRACYJNE „PRZY ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH”
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

CLVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE INTEGRACYJNE „PRZY ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH” poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca CLVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE INTEGRACYJNE „PRZY ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH” - oferty archiwalne

  • Woźna/szatniarka

    • Warszawa
    • 2 340 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - kontrola osób wchodzących i wychodzących z budynku szkoły
      - prowadzenie ewidencji wyjść służbowych
      - prowadzenie ewidencji kluczy do szafek uczniowskich
      - dbanie o czystość w szatniach uczniowskich i sali gimnastycznej, w tym:
      a) zamiatanie
      b) mycie podłóg, schodów, lamperii, ławek, szafek, sprzętu sportowego,
      c) sprzątanie pomieszczeń sanitarnych
      d) uzupełnianie środków czystości
      e) opróżnianie koszy na śmieci.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego. Obowiązki: - kontrola osób wchodzących i wychodzących z budynku szkoły - prowadzenie ewidencji wyjść służbowych - prowadzenie ewidencji kluczy do szafek uczniowskich - dbanie o czystość w szatniach uczniowskich i sali gimnastycznej, w tym: a) zamiatanie b) mycie podłóg, schodów, lamperii, ławek, szafek, sprzętu sportowego, c) sprzątanie pomieszczeń sanitarnych d) uzupełnianie środków czystości e) opróżnianie koszy na śmieci. [Zgłoszenia: lo156@edu.um.warszawa.pl, 22 841 71 61]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 340 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia regulaminowa 20% + dodatek stażowy *Wynagrodzenie zasadnicze: 2340 zł + premia, dodatek st
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie