BIBP SPÓŁKA Z O.O.

Czy to Twoja firma?

BIBP SPÓŁKA Z O.O. praca

Zator

Od naszego skromnego początku w 2014 roku w Andrychowie, BiBP Sp. z o.o. przetransformowała się w wiodącego producenta opakowań barierowych typu BAG IN BOX, nie tylko na polskim rynku, ale i na arenie międzynarodowej. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Zatorze, a nasze działania rozciągają się również na inne lokalizacje w Polsce i słoneczną Hiszpanię.

Jesteśmy dumni, że nasze innowacyjne opakowania, które produkujemy w szerokiej gamie pojemności od 2l do 220l, służą klientom z różnorodnych branż - od spożywczej po chemiczną i kosmetyczną. Nasze rozwiązania są nie tylko praktyczne, ale i bezpieczne, co potwierdza certyfikat BRC Packaging, który posiadamy od 2018 roku.

W BiBP Sp. z o.o. stawiamy na ciągły rozwój, innowacje i najwyższą jakość produktów. Nasze zaangażowanie w tworzenie nowych rozwiązań zaowocowało utworzeniem własnego Centrum Badań i Rozwoju w 2019 roku. Dzięki temu możemy oferować naszym klientom nie tylko produkty, ale i wsparcie technologiczne oraz indywidualne rozwiązania na zamówienie.

Jesteśmy elastyczni i zawsze gotowi dostosować się do potrzeb naszych klientów, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną. Wierzymy, że dzięki temu nasze opakowania BAG IN BOX są wybierane przez partnerów biznesowych w ponad 35 krajach na 5 kontynentach.

W BiBP Sp. z o.o. rozumiemy, że sukces naszych klientów jest również naszym sukcesem. Dlatego oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę, która pomaga im osiągnąć ich cele. Nasza silna pozycja na rynku Europy Środkowo-Wschodniej to wynik nie tylko naszych produktów, ale i ludzi, którzy są sercem naszej firmy. Chociaż nie podajemy dokładnej liczby pracowników, to ciągle poszerzamy nasz zespół, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku.

W BiBP Sp. z o.o. jesteśmy przekonani, że przyszłość należy do tych, którzy inwestują w innowacje i jakość. Dziękujemy, że jesteście częścią naszej historii i zapraszamy do dalszego wspólnego rozwoju.

BIBP SPÓŁKA Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika obsługa klienta / call center

Oferty pracy BIBP SPÓŁKA Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIBP SPÓŁKA Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BIBP SPÓŁKA Z O.O.

Siedziba główna

BIBP SPÓŁKA Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Libiąż
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BIBP SPÓŁKA Z O.O. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

    • Zator
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma Bibp Sp. z o.o. w Zatorze jest wiodącym producentem nowoczesnych opakowań typu bag in box. Nasze produkty dostarczamy do liczących się producentów w kraju i na świecie.

      Skupiamy się na dostarczaniu niezawodnych opakowań i dbamy o jak najlepsze relacje z naszymi partnerami. Działamy z dużym zaangażowaniem i poczuciem obowiązku. Budujemy silne relacje, aby sprostać każdemu wyzwaniu .

      Wraz z dalszym dynamicznym rozwojem firmy oraz poszerzeniem asortymentu oferowanych produktów i procesów poszukujemy osoby na stanowisko:

      Specjalista do spraw Obsługi Klienta

      Zakres obowiązków

      • Sprzedaż produktów i usług znajdujących się w ofercie firmy
      • Doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego produktu lub usługi
      • Przyjmowanie i wprowadzanie zamówień do systemu, kontrola stanu realizacji zamówienia
      • Zapewnienie terminowych odpowiedzi na zapytania klientów dotyczących statusu zamówień i dostaw
      • Kontrola stanów magazynowych wyrobu gotowego
      • Wystawianie faktur oraz wysyłka faktur do klientów
      • Wystawianie paragonów sprzedaży
      • Tworzenie raportów sprzedaży
      • Wysyłka próbek do klientów,
      • Utrzymanie i rozwijanie obecnych kontaktów handlowych
      • Dbałość o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi
      • Koordynowanie wysyłki towaru do klienta- mile widziane umiejętności logistyczne

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe
      • Doświadczenie w pracy w biurowej
      • Doświadczenie w pracy wymagającej stałego kontaktu z klientem
      • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
      • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
      • Rzetelność i odpowiedzialność
      • Dynamizm w działaniu
      • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i umiejętność budowania długotrwałych relacji
      • Dobra organizacja pracy
      • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku logistycznym
      • Mile widziana znajomość drugiego języka obcego
      • Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      • Stałe wynagrodzenie + system premiowy
      • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy
      • Szkolenia i możliwość doskonalenia zawodowego
      • Niezbędne narzędzia pracy
  • Specjalista ds. Badań i Rozwoju

    • Zator
    • BIBP Sp. z o.o. jest wiodącym producentem elastycznych opakowań typu bag in box. Nasze produkty dostarczamy do liczących się producentów napojów do ponad 30 krajów na całym świecie. Skupiamy się na dostarczaniu niezawodnych opakowań i dbamy o jak najlepsze relacje z naszymi partnerami. Działamy z dużym zaangażowaniem i poczuciem obowiązku. Budujemy silne relacje, aby sprostać każdemu wyzwaniu. W związku z rozbudową zakładu produkcyjnego w SSE Zator (woj. małopolskie) oraz uruchomieniem nowego działu produkcji poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Badań i Rozwoju.

      • czynny udział w pracach rozwojowych i wdrożeniach nowych produktów na rynek
      • udział w realizacji strategicznych projektów firmy (przygotowywanie koncepcji, badania rynku , zbieranie i analiza danych, kontakt z podwykonawcami i klientami projektu)
      • prowadzenie dokumentacji działu R&D i udział w tworzeniu procedur
      • sporządzanie i kontrola dokumentacji projektowej (wstępne opracowania raportów, podsumowania spotkań, analiza kosztów w projekcie i terminów zadań)
      • wdrażanie narzędzi usprawniających pracę działów w firmie
      • realizacja projektów własnych, kompatybilnych z celami firmy

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
      • wykształcenie wyższe kierunkowe (np. technologia żywności, chemia, towaroznawstwo)
      • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2)
      • biegła obsługa komputera (pakiet MS Office: Word i Excel)
      • zdolności analityczne, dokładność, zaangażowanie
      • umiejętność egzekwowania oraz przestrzegania ustaleń
      • umiejętność pracy pod presją czasu
      • wysoko rozwinięta komunikacja interpersonalna
      • doświadczenie w pracy laboratoryjnej będzie dodatkowym atutem
      • doświadczenie w pracy z systemami ERP i standardem BRC będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • umowę o pracę
      • pracę na pełny etat
      • pracę w młodym, energicznym zespole
      • niezbędne narzędzia pracy
      • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego

Pracodawcy w Zatorze