Czy to Twoja firma?

Przedszkole Niepubliczne Diecezji Łowickiej Aniołów Stróżów praca

Sochaczew
Przedszkole Niepubliczne Diecezji Łowickiej Aniołów Stróżów najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Przedszkole Niepubliczne Diecezji Łowickiej Aniołów Stróżów

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Niepubliczne Diecezji Łowickiej Aniołów Stróżów

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedszkole Niepubliczne Diecezji Łowickiej Aniołów Stróżów poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedszkole Niepubliczne Diecezji Łowickiej Aniołów Stróżów - oferty archiwalne

  • Nauczyciel / instruktor praktycznej nauki zawodu

    Przedszkole Niepubliczne Diecezji Łowickiej Aniołów Stróżów
    • Sochaczew
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zadania nauczyciela, wychowawcy w grupie

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: pedagogika wczesnoszkolnai wychowanie przedszkolne
      • Inne wymagania: Praca z dziećmi w grupie przedszkolnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sochaczewie