P.P.H.U. SOL-K-JAS Sp. z o.o.

P.P.H.U. SOL-K-JAS Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy P.P.H.U. SOL-K-JAS Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.H.U. SOL-K-JAS Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca dalekobieżny C+E

    Spedition Bork GmbH & Co. KG
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Technik logistyk

    KH-KIPPER Sp. z o.o.
    • Zagnańsk
    Dodana
  • Kierowca kat. C+E

    Rutom Cargo GmbH&CoKG
    • Niemcy
    Polecana
    Dodana

Mapa P.P.H.U. SOL-K-JAS Sp. z o.o.

Siedziba główna

P.P.H.U. SOL-K-JAS Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - P.P.H.U. SOL-K-JAS Sp. z o.o.

Pełna nazwa
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "SOL - K - JAS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Kazimierza Wielkiego 3 38-200 Jasło
NIP
6850008735
REGON
370359734
KRS
0000179882
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
17.11.2003
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Dostawa wody; gospodarowanie ściekami i odpadami oraz działalność związana z rekultywacją

  • 38.11.Z Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne
  • 38.12.Z Zbieranie odpadów niebezpiecznych
  • 38.21.Z Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne

Budownictwo

  • 42.11.Z Roboty związane z budową dróg i autostrad

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 81.29.Z Pozostałe sprzątanie
  • 81.21.Z Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
  • 81.22.Z Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
  • 81.30.Z Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie P.P.H.U. SOL-K-JAS Sp. z o.o.

2.4

Na podstawie 5 ocen z Google.

Tomasz Henzel

4 lata temu

Agnieszka Lemiec

5 lat temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 25.03.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Jedlicze

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca P.P.H.U. SOL-K-JAS Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca ciągnika rolniczego

    • Jasło
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • Zakres obowiązków

      koszenie terenów zieleni

      Wymagania

      • doświadczenie
      • prawo jazdy kat.T

      Oferujemy

      • oferujemy zatrudnienie od zaraz !!!

Pracodawcy w Jaśle